Skocz do zawartości
sparrow1

[Tutorial] Root - exploit na aplikację do Backupu (V20A-V20H)

Rekomendowane odpowiedzi

Wgraj przez awaryjne odzyskiwanie oprogramowania przez program od lg i wszystko Ci wyczysci

Tapniete z Cyana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja po odpaleniu SuperSu mam komunikat nie wykryto binarii SU i SuperSU nie mogl ich zainstalowac. A robilem wszystko pokolei hmm porady? Mam 4.1.2 P76020f-260-06

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
upel

Na niektórych Romach nie działa ten sposób, bo LG już zablokowało tą możliwość... Generalnie na 20H działało u mnie. ale np. na 20C plusa już nie... Także u Ciebie nie działa pewnie na tym 20F.

Tutaj jest fajny sposób na roota, robiłem sam tym sposobem i działa jak trzeba, szybko i sprawnie https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nema.batterycalibration&hl=pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
upel

Lepsze kingo niż ta chińszczyzna.

Tapniete z mojego LG Optimus L9 przez Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda, że ta metoda nie działa na 20o, ale metoda @raptor72 czyli przez tą chińską apkę działa ale trudno się w niej połapać. Nie używałem metody kingo ani wgranie przez cwm bo nie zainstalowałem recovery bo niedawno flashowałem soft przez KDZ i nie miałem sposobu na roota z poziomu komputera i ta chińska apka dobrze się sprawuje na 20o.

Wysłane z mojego Samsunga Galaxy Taba 2 10.1 z Keyboard Dockiem przy użyciu Tapatalka 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@matiziomek ja całkiem niedawno wgrywałem v20o przez KDZ i nie miałem żadnego problemu z rootem przy pomocy Kingo. Program od razu zobaczył mój telefon i go zrootował, a później za pomocą Recovery Tools wgrałem recovery. Moim zdaniem jest to najszybszy sposób na zrobienie roota i recovery. Całość trwa może 10 minut.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kynast

Cześć. Potwierdzam, że po aktualizacji metoda LGPwn nie działa. Jakiś czas temu rootowałem 20B i wszysto udało sie za 1 razem. Niestety po instalacji jakiegoś syfu jedynym sposobem na uruchomienie mojej L9 było przywrócenie softu ze strony LG przez S/W i wgrało 20D, w którym prawdopodobnie załatana została dziura (Próbowałem wszystkich opisanych tu metod). W sumie to roota potrzebuje tylko do adfree i nie chce mi się wgrywać nowego romu. Nie wiecie czy to Kingo działa na 20d ale po ostatniej aktualizacji? Nieważne Kingo działa :)

Edytowane przez kynast

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi