Skocz do zawartości
LethalOne

Lenovo P780 IdeaPhone - informacje & ROMy & modyfikacje

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy model, z ultrapojemna bateria 4000 mAh. Wkrotce uzupelnie wszelkie informacje.

lenovo-p780-kobe-bryant.jpg

W sprzedazy od nastepnego tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zezima

Jako, że jestem zainteresowany tym telefonem, to trochę poszperałem i patrzcie co znalazłem:

Tutaj z oficjalnej strony producenta dane techniczne telefonu P770

Lenovo P770 | Mobile Smartphones - 4.5" Professional Smartphone | Lenovo (PH) WCDMA 2100MHz

A tutaj P780

Lenovo P780 - 5" Professional Smartphone | Lenovo (SA) UMTS 900/2100 MHz

Czyli wniosek:

Prawdopodobnie P780 będzie obsługiwał karty aero2! :)

Wiadomo, że nie jest to pewna informacja, bo to się okaże w praktyce, ale jest światełko w tunelu :)

Jeszcze mam nadzieję, że do miesiąca, dwóch ten telefonik będzie w miarę przystępnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak tylko bede mial w rekach P780 (nastepny tydzien) to pierwsze co zrobie, to sprawdze Aero.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    art678

@zezima,LethalOne

Fajnie by było jednak chińska strona tego nie potwierdza:

联想智能手机 P780 lenovo P系列 手机 报价 图片 参数 功能 智能手机 P780手机报价 联想手机官方网上专卖店

poza tym cena 1999¥ (~1000PLN)specjalnie atrakcyjna nie jest

zdjęcia

[ATTACH=CONFIG]51186[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]51187[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]51188[/ATTACH]

Edytowane przez art678

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A830, A800 i A789 tez w specyfikacji nie maja 900 a jest. Tak wiec nie ma co kierowac sie specyfikacjami podawanymi na roznych stronach, a trzeba to po prostu sprawdzic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zezima

Dokładnie. Trzeba sprawdzić. Ja też nie napisałem, że na pewno będzie. Trzeba włożyć kartę aero2 do tego telefonu i wtedy się wszystko okaże. A cena spadnie... Na początku na etatalk był po 389.99$, teraz jest po 309,99$. A od premiery nie minęło wiele. Kwestia czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon juz mam w rekach, robi naprawde bardzo dobre wrazenie, bardzo ciekawy design, nie jakis wyzywajacy ale fajnie wyglada. Niestety Aero2 nie dziala. Sprawdze jeszcze na custom ROMach i w MobileUncle, ale wszystko wskazuje na to, ze nie bedzie obslugiwal.

Bateria jest nieusuwalna (jest tez plomba miedzy nia a obudowa). Jesli chodzi o to co w zestawie, to standard jak we wszystkich innych modelach, zadnych fajerwerkow.

Na razie pojawily sie 2 ROMy na forum lenovo-forums.ru. Sprawdze oba i dam znac jak wrazenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zezima

Z aero szkoda, że nie działa... A tak liczyłem, że będzie. Sprawdzałeś na innych rom'ach? Jeśli nici, to poczekam na coś innego. Może z 2gb ramu. Jednak ta bateria... Raczej żaden inny telefon w najbliższych 2 miesiącach nie zaoferuje takiej pojemności. Na ##### też jest dane UMTS 900 ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy wie już ktoś jak trzyma bateria w P780 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A czy wie już ktoś jak trzyma bateria w P780 ?

Podbijam pytanie. Sam jestem zainteresowany tym telefonem i od kilku dni próbuję znaleźć jakiś test (głównie chodzi mi o baterię) ale nic nie widzę.

Kto się podzieli wrażeniami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x