Skocz do zawartości
LethalOne

Lenovo P780 IdeaPhone - informacje & ROMy & modyfikacje

Rekomendowane odpowiedzi

Po co mam szykac jak ty to zrobiles za mnie ha ha pisze bez patrzenia na klawe tak ze duzo bledow robie nawet potrafie napisaz ŻE przez RZ bo nie zastanaeiamie nad t tylko nawalam

---------- Post dołączono o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

NowyAgrest dasz rade zrobic ta video recenzje ?? Tego p780??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorry, nie mam czasu na robienie recenzji. Odnośnie baterii, właśnie minęło 48h i bateria nadal 20%. Jak mówię, wszystko włączone, WIFI cały czas podłączone, 3G włączone, synchro włączone i gadania od groma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktos moze zauwazyl lekkie migotanie ekranu na jasnych tlach, np w ustawieniach telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, nie strasz nawet - wczoraj go zamówiłem:E

@Nowy Agrest, kupiłem go z Twojego linku, napisz proszę czy prosiłeś ich o jakąś specjalną deklarację kwoty lub zawartości paczki?

Czy moze wysłali na standardowej fakturze?

Doliczono Ci jakieś cło lub podatek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MrR

Witam.

Nie zauważyłem migotania ekranu na jasnym tle.

Jeśli chodzi o baterię - od momentu ładowania czyli od 19.07.2012 godz. 23:00 do teraz: 25-07-2013 godz. 15:39 (czas pracy 5dni i ok 16 godz.) słuchawka wskazuje 7% naładowania baterii. Nie katuje go jakoś ostro, bo nie mam takiej potrzeby. Trochę chodzenie po internecie w oparciu o WiFi jak i GSM, zabawa z nawigacją, czytania plików PDF, zabawa z poznawaniem Androida i podmianą pliku modem.img (pisałem o tym wcześniej), robienie zdjęć (średnio jestem zadowolony z ich jakości, ale do dokumentowania czy robienia zdjęć w pracy - OK), rozmowy tel. (nie było tego dużo, chociaż wczoraj kolega zadzwonił do mnie i chyba się nie rozłączył, bo gdy telefon wziąłem do ręki pokazała mi się inf. o prowadzonej rozmowie - czas trwania 90min! :-D). Początkowo myślałem że to problem z programem tzn. kolega się rozłączył a mój tel. nie nadal coś kombinował. Dzisiaj obserwowałem jego zachowanie podczas rozmów i za każdym razem gdy rozmówca kończył rozmowę, tel. się automatycznie rozłączał - czyli wszystko z nim OK. Obecnie używam cały czas tego samego softu z jakim go kupiłem z wyjątkiem pliku modem.img. Myślę że powinien na baterii wytrzymać do godz. 23 co by oznaczało że na jednym ładowaniu przy moim użytkowaniu, tel. potrafi działać 6 dni!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, też jestem zainteresowany rtm modelem. mam pytanie czym się różnią wersje MTK6577 od MTK6589.

W wyszukiwarce na stronie na której Pan kupował jest kilka sklepów i z oznaczeniem P780 są wymienione te dwie wersje:

Wholesale lenovo p780 - Buy Low Price lenovo p780 Lots on Aliexpress.com

Jak sprawdzam w goglach to różnie wskazuje modele.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MTK6577 to model procesora ze starszego modelu (P770)

MTK6589 to procesor montowany w P780 (quad core - 4 rdzenie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jak maja sie te procesory do zuzycia baterii ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak jest z baterią, nie można jej wyciągnąć?. Czytałem jeszcze na innych stronach, że jest zaklejona i nie jest wymienna, czy tak jest naprawdę, że wbudowana jest na stałe?.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon kupiony od tego sprzedawcy: original lenovo P780 5.0" IPS screen mtk6589 RAM1GB+ROM4GB 1228MHz quad core GPS wifi bluetooth andoid 4.2 mobile -in Mobile Phones from Phones & Telecommunications on Aliexpress.com + wysyłka SINGAPORE POST i minus kupon 5$ (należy przy podsumowaniu kwoty kliknąć na odnośnik "coupon" i zaznaczyć promocje -5$ a następnie zapłacić kartą MasterCard). Łącznie 270$ czyli ok. 900zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x