Skocz do zawartości
Dezetq

-Nie działa głosnik podczas rozmowy, jednak po włączeniu opcji głośnomówiącej wszystko słychać.

Rekomendowane odpowiedzi

Dezetq

j/w.

Dodam jeszcze że telefon parę dni temu wrócił z gwarancji(naprawiony został problem z niedziałającym autoobracaniem). Zależy mi na szybkiej odpowiedzi, pozdrawiam.

Edytowane przez Dezetq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez wysłania go na gwarancję drugi raz nic nie zrobisz. Zapewne przy skręcaniu odłączyła im się taśma głośnika. Po drugie możesz oddać na niezgodność towaru z umową i żądać wymiany - masz do tego pełne prawo!

Wysłane z mojego Samsunga Galaxy S3 (GT-I9300) za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dezetq

Szczerze, żałuje zakupu Htc One X, mam go już prawie od roku i więcej z nim problemów niż korzyści! Następnym razem chyba zmienię również system operacyjny na bardziej zamknięty, iOS/Windows- na pewno będzie mi się lepiej współpracować z takim telefonem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@2xUP Owszem ale jeśli ma go prawie rok to musi sprzedawcy (Czyli tam gdzie kupił a nie producentowi) udowodnić, że usterka istniała w telefonie od początku (Nie koniecznie, że od początku nie działał głośnik ale to, że coś z telefon było od początku co przyczyniło się do usterki głośnika) A proste to nie będzie o ile w ogóle udałoby mu się coś takiego wykazać. Musiałby między innymi oddać telefon na ekspertyzę do rzeczoznawcy (Koszt o ile mnie pamięć nie myli to ok. 200 zł) A jeśli wynikłoby, że nie ma podstaw do uznania niezgodności towaru z umową te koszta nie zostałyby mu zwrócone a całą sprawa i tak skończyła by się w sądzie, dlatego lepszą kwestią jest serwis i jeśli właściciel nie jest zadowolony sprzedaż telefonu po jego powrocie. Aczkolwiek dziwi mnie, że ludzie piszą, że mają tyle problemów, bo moim jedynym jest utworzenie się drugie folderu w odtwarzaczu muzyki z kilkunastoma utworami mimo, że wszystkie pliki mają tą samą ścieżkę dostępu. Na koniec dodam tylko, że jak już komuś coś doradzasz to rozwiń swoją wypowiedź do tego stopnia aby wiedział co z czym się wiąże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podpinam sie pod temat bo problemu mnie rowniez dotyczy glosnika, tylko ze w nieco inny sposob. Od jakiegos tygodnia mam strasznie glosny glosnik przy rozmowie. Przy sciszeniu go na maxa dalej glos jest bardzo glosny, ze ludzie w moim poblizu moga wszystko slyszec. Wydaje mi sie ze zaczelo tak sie robic gdy raz uzylem ostatnio tryb glosnomowiacy, myslalem ze moze cos sie zacielo i caly czas na nim jestem, ale jest wylacozny. Co mozna z tym poradzic? Kiedys mialem tak ze nawet na full glosnosci rozmowa byla cichsza niz teraz :(

Edytowane przez Borek275

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up spróbuj zrobić wipe, tylko wcześniej zrób sobie kopie zapasowe sms, kontaktów etc.

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi