Skocz do zawartości
eurotrack

po wgraniu cm 10 telefon nie laduje bateri, bateria ze znakiem zapytania

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

jestem Damian, nowy na forum

zakupilem sobie uzywana motorole defy na androidzie 4.2 z wgranym oprogramowaniem miui, telefon dzialal bardzo dobrze ale jak dobrze wiemy standardowy problem miui jest z pinem, niestety mam abonament w orange i pinu wylaczyc nie moglem, wgralem mu cm10 i dzialalo jak powinno, lecz pojawil sie problem ze pokazywal caly czas 1 % bateri, nie moglem go naladowac, ladowalem cala noc i bylo 1% gdy wkoncu bateria padla nie moge go wlaczyc, gdy go wlaczam pod ladowarka to pokazuje sie logo motoroli a potem miga bateria ze znakiem zapytania, w 'bootloader' jak chce wejsc pokazuje mi 'bateria low, cannot program' nie wiem co mam zrobic.. do serwisu mi sie nie usmiecha gdyz potrzebuje szybko sprawny telefon, szukalem na forum takiego problemu ale rozwiazaania nie znalazlem, czekam na odp i prosze o pomoc, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

udalo sie wejsc w recovery ale jest on jakis dziwny, nie ma tam instal zip from sd card, tylko wipe i wipe cache oraz sd card update.zip, znacie to?

---------- Post dołączono o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

nikt nie pomoze?

Edytowane przez eurotrack

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jezeli jeszcze temat akualny to w 99 % poszła Ci płyta główna telefonu :/ jedyne co to zostaje serwis, też tak miałem, nie mozna bylo za nic naladowac telefonu :/ mam nadzieje ze pomoglem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to widze ze jestem dobry, bo udalo mi sie wgrac normalnego froyo i telefonik smiga ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    trurl3

No to teraz zrób sobie nandroid backup fona i spróbuj ponownie CM10. Na dobrą sprawę możesz od razu wskoczyc na cm10.1 - ten ROM jest już na tyle dopracowany, że można go używac na codzień. Jak sie nie uda, już wiesz jak wrócić do Froyo... :) ale chyba nie będziesz chciał...

Edytowane przez trurl3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi