Skocz do zawartości
sdk

Jak ustawić automatyczne zapamiętywanie wifi?

Rekomendowane odpowiedzi

sdk

Witam. Czy jest możliwe, aby smartfon z Androidem automatycznie zapamiętywał wszystkie otwarte sieci wifi, które znajdą się w jego zasięgu? Jeśli nie posiada takiej funkcji, to może istnieje jakaś aplikacja oferująca ją? Nie mogłem znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie w Google. Zależy mi jednak na tej możliwości, żebym mógł częściej korzystać z darmowego Internetu (również do synchronizacji danych).

---------- Post dołączono o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Znalazłem taką aplikację: https://play.google.com/store/apps/details?id=net.alouw.alouwCheckin&feature=related_apps#?t=W251bGwsMSwxLDEwOSwibmV0LmFsb3V3LmFsb3V3Q2hlY2tpbiJd Podobno automatycznie znajduje wifi i z nim łączy. Ktoś jej używał?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Njlepiej sprawdzić zapamiętane sieci w wykazie, w telefonie. Zazwyczaj - mówię tu o sobie - wystarczy zaakceptować znalezioną otwartą /HOT-SPOT/ sieć i telefon ją zapamietuje. Jesli za jakiś czas jesteśmy ponownie w zasięgu tej sieci WIFI w telefonie, mamy połączenie. Sprawdzone: autobusy ZKM, HOT-SPOT Dworzec Gdańsk Główny itp. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GSAW

Autorowi chodzi aby system automatycznie wyszukiwał i zapisywał wszystkie otwarte sieci. Więc FreeZone będzie to zapewniał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi