Skocz do zawartości
TheTechGuy96

Tweaking i przyśpieszanie stockowych ROMów

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie też nic nie widzę ;)

Wysłano z kuchenki gazowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś próbował edycji pliku bulid.prop ???????? Daje to coś ?)

To są ogólne usprawnienia telefonu. Lepiej działa przesyłanie danych, bateria trzyma trochę dłużej itd. Jeżeli nie chce ci się pisać to polecam z komputera zapisać to w "Evernote", potem otworzyć w telefonie i kopiuj wklej do bulid.prop :-)

Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak zainstalować program Flash Gordon? Chciałbym zainstalować sobie Adrenaline Engine.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Up

Przez explorer plików, musisz pobrać go z linku który podałem, wrzucić na kartę albo do pamięci wewnętrznej i potem w explorerze na niego klikasz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Pobrałem, wrzuciłem na kartę i działam przez Root Explorer i mam plikFlashGordon-proof_of_concept-v1.2.zip a po kliknięciu rozwija się kilka folderów ale żaden nie jest plikiem instalacyjnym apk. Może jakieś szczegóły instalacji. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co będzie działać szybciej, stock JB + tweaki czy FXP 222 ?

Mam aktualnie FXP 222 + zRAM, ale telefon tak muli i zacina, że często mam ochotę rzucić nim o ziemię.. Wiem że prawdopodobnie wyszły 3 wersje J'tki, ja mam V2 i jest masakra. Gdy chcę cokolwiek zrobić na telefonie, czy to wysłać sms, zadzwonić, czy wejść w głupią przeglądarkę, to w 80-90% musi złapać laga, i prosta czynność zajmuje mi kilka dobrych minut.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

Pobierz najnowszą wersję FXP czyli 226 :D

Widocznie masz wadliwą jotkę i zRAM może tutaj działąć na szkodę - spróbuj bez zRAM by się przykonać czy lepiej z nim czy bez niego :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @up

Pobrałem, wrzuciłem na kartę i działam przez Root Explorer i mam plikFlashGordon-proof_of_concept-v1.2.zip a po kliknięciu rozwija się kilka folderów ale żaden nie jest plikiem instalacyjnym apk. Może jakieś szczegóły instalacji. Dzięki.

Z linku który podałem ściąga się plik o rozszerzeniu *.apk...

---------- Post dołączono o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Co będzie działać szybciej, stock JB + tweaki czy FXP 222 ?

Mam aktualnie FXP 222 + zRAM, ale telefon tak muli i zacina, że często mam ochotę rzucić nim o ziemię.. Wiem że prawdopodobnie wyszły 3 wersje J'tki, ja mam V2 i jest masakra. Gdy chcę cokolwiek zrobić na telefonie, czy to wysłać sms, zadzwonić, czy wejść w głupią przeglądarkę, to w 80-90% musi złapać laga, i prosta czynność zajmuje mi kilka dobrych minut.

Zależy do czego potrzebujesz telefonu. Do gier zdecydowanie CM, do użytku codziennego polecam stockowy 11.2.A.0.31 z wygranym tweakami i jakiś lekki launcher zamiast tego od Sony (Polecam Smart Launcher albo Holo Launcher, oba z marketu, a darmo)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

@up

Do codziennego użytku zdecydowanie jest lepszy CM10 w wersji 226.

Jest pozbawiona bugów - wszystko działa jak marzenie :PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Up

Niekoniecznie. Nie jest w całości po polsku a część opcji nie jest zbyt jasna dla prostych użytkowników

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi