Skocz do zawartości
karpow

Wszystko o mk888/K-R42

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mógłbyś sprawdzić programem CPU Spy rzeczywistą max. częstotliwość pracy procesora. Czy te 1,6 GHz jest używane ?

:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rom bedzie dostępny jak z geekbuying dostane paczuszke.

co bedzie zawieral nie bede sie rozpisywal poniewaz mam sporo pomysłów.

napewno root, gameloft fix, bufering fix, build.prop tweaks, xbmc instaler, etc.

co do weeb.tv ostatnio konfigorowalem mk808 uzytkownikowi tutaj z forum i pamietam ze na alfie 4

chodzily wszystkie kanaly sd i hd.

Edytowane przez lewy20041

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    d_fens

Witam, jestem nowy na forum i interesuje mnie zakup tego urządzonka. Docelowo miałoby współpracować z telewizorem SHARP LC-26D44E (brak złącza USB w TV). Mam kilka pytań odnośnie odtwarzacza jako że opisy na aukcjach są dość skąpe:

Czy na fabrycznym oprogramowaniu (ew po doinstalowaniu aplikacji z Google Play ale bez żadnej ingerencji w firmware) będzie dostępne w nim Youtube, TVN Player, odtwarzanie plików z NASa w sieci (przez Sambę albo przez DLNA)? Telewizor jest ledwo HD ready, więc filmy 1080p nie będą na nim grane. Łączność zamierzam zapewnić albo przez WiFi albo kablem, jeżeli Wifi okaże się za wolne.

Dziękuję z góry za informacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    karpow

Kicek99

Tak 1600 - sprawdziłem tym programikiem co chciałeś - przy necie i normalnej pracy rzadko jest 1600

Lewy jeszcze raz dzięki za roma :) a że musiałem xbmc jeszcze raz instalować :) to nagrałem bete najnowszą z dziś i działa :) Odpaliłem weeb.tv i naprawdę ładnie chodzi ... leci właśnie discovery hd i działa ładnie tylko nie wiem czy dobrze robię :) bo miało mnie po 10 sekundach wywalić :/ ... obraz jest spoko i szybko działa bez zmiany na mx playera

Dodam, że ta wersja jest znacznie lepsza bo na poprzedniej xbmc z geekbuying nie działały mi niektóre wtyczki a teraz tak swoją drogą dlaczego na geeku polecali starszą wersje z kompilacji na rk3066 ?? Może poprawili i działa w końcu na rk3188 ??? co myślicie ?

oglądałem też kanały graczy na tweet.tv czy jakoś tak i były w 720p i łądnie działały .... czasem przylagowało bo straciłem zasięg :D ... ruter jest piętro niżej i mam tylko 2-3 kręski zasięgu (mój stacjonarny ma 1-2 - wbudowana z antenką ala laptop)

D_fens bez ingerencji wgrasz sobie xbmc i dograsz weeb.tv tvn playera itp i działa .... na wifi nie narzekam :) naprawdę fajny zasięg ... tylko powieszę ruter i będzie jeszcze lepiej bo tylko 35 mb zamiast 60 .... ale stacjonarka ma max 12 i czasem zerwie więc android ma kilkukrotnie lepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie,

właśnie zamówiłem ten sprzęcik u Chińczyków.

Przy okazji znalazłem też taki custom rom:

https://armtvtech.com/armtvtechforum/viewtopic.php?t=2162&p=12791

Nadaje się to do czegoś? Ktoś odważy się sprawdzić?

Wychodzi na to, że ROM do niczego. Nie traćcie czasu na testy.

Edytowane przez krecikmp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na dniach dojdzie do mnie paczka wiec pod koniec tygodnia mozecie sie spodziewac

nowego firmware.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    karpow

Dzięki za info, dziś sprawdzę jak się spisuje :-)

Mam pytanie.

Da się jakoś wymusić instalowanie na external SD ? 8g wbudowane ejst podzielone na pamięć wewnętrzną i internal SD. i tylko na tych dwóch moge instalować. Da się jakoś wymusić by instalował na external SD albo usb mass storage ? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    karpow

Lewy a takie pytanko z innej beczki troszkę :) Czy mogę jakoś zrobić by te 8 giga było jako całe jako pamięć wewnętrzne a nie dzielone na dwa ?

Teraz jest 4 gb wewnętrzne, 4 (8gb podzielone na dwa) gb sd internal, 32 sd external i usb to cokolwiek.

Chciałbym, aby było 8gb wewnętrzna, 32 sd i usb.

---------- Post dołączono 16-07-13 o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano 15-07-13 o 13:28 ----------

krecikmp przetestowałem rom i szału nie robi, root jest, wywalone media center i zamienione programy do muzyki i video, zmieniona przeglądarka i to tyle :) bez flasha ... przy uruchomieniu czasem sie pojawia że proces acore nie odpowiada itp .... miałem tak na stockowym romie, na tym od lewego z rootem już nie.

Zegarek ładniejszy ale sie wczytuje wieki po odpaleniu, pogoda działa tylko po wejściu do programu. Jak wybieram największy widget to nie nie ściąga danych, jedynie mniejsze gdzie sama pogoda jest działa.

Po wciśnięciu power pojawia się czy wyłączyc urządzenie czy zresetować ( poprzednio było tylko wyłączenie i tryb samolotowy). Jednak po kliknięciu na wyłącz urządzenie chodzi dalej w trybie czuwania i nie da się go wyłączyć (tak to mogłem sobie raz power wcisnąc i było to samo).

No nic, czekam na roma od lewego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mozesz tylko musisz edytowac plik z parametrami do partycjonowania (nie jest to takie proste).

jak dostane urządzenie zrobie dla ciebie wersję z 8gb (należeć się bedzie facebooke like na mojej stronie apkfreak.com heh )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x