Skocz do zawartości
karpow

Wszystko o mk888/K-R42

Rekomendowane odpowiedzi

karpow

Wszystko będzie :D Z miłą chęcią like dam :)

Mam nowy problem. Po zmianie roma, który wcześniej nie występował. twardy dysk 2.5 cala podłączałem zawsze na 1 kablu i było ok. Teraz się rozłącza. Muszę podłączyć 2 kabel aby działał sprawniej jednak dalej rozłącza. Na pc tego nie ma. Zasilacz urządzenia nie wyrabia aby zasilić urządzenie i usb ? i ma mniejsze napiecie na nich ? Może to wiązać się też z tym, że więcej pamięci zajęte na dysku :D ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

karpow,

może nowy rom coś zmienia z taktowaniem i napięciem dla RK3188 i zasilacz ma już za małe natężenie prądu aby zasilić jeszcze hdd 2.5 cala.

Napięcie na USB raczej nie spada, a tylko dostępne natężenie prądu (standard USB to 5V i 500mA) - być może coś zjada the mA i jest ich ciut za mało dla hdd.

Jakie masz parametry na zasilaczu od mk888? (tj. output 5V i ile Amper?)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    karpow

Tak tak o to mi chodziło, że za małą moc może mieć zasilacz :D wczesna pora dała się we znaki. Nie mam bladego pojęcia. Z tego co widzę na pierwszy rzut oka to nie zostało przetaktowane urządzenie. Jednak nie wiadomo czy coś nie jest ukryte. Czekam na rom od Lewego i zobaczę czy dalej tak będzie.

Zasilacz standardowo ma 5V i 2 amper ... szkoda że nie 3 ale ale powinno być ok chyba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

paczka juz jest w warszawie:)

co do dysku rozważ zakup huba aktywnego:"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem. Oglądam film w rozdzielczości 720p przez Wi-Fi po DLNA i po 15-20 minutach filmy zielony ekran i się sprzęt wiesza... Jakieś porady?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    d_fens

Na geekbuying pojawiła się wersja T-R42 z Bluetooth. Różnica w cenie w stosunku do wersji bez BT to $8, więc chyba się skuszę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    karpow

Mam aktywnego ale właśnie jeszcze nie załatwiłem zasilacza :) ale kwestia czasu .. po prostu dziwne że wczesniej nie było tego problemu dopiero po zmianie roma ..... kurde Manix93 nie mam pojęcia ... może zrób update roma ? może pomoże ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Daje Update to nic się nie pojawia. Czyli jakby była najnowsza wersja. :/

Edit: Zielony ekran to chyba wina tv. Teraz puściłem na monitorze po 10 minutach zacina się i ekran się wyłącza...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    karpow

Chyba nie działa automatyczny update ... musisz ściągnąć z neta i ręcznie zainstalować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem mini podkładkę chłodzącą i filmy idzie oglądać. Ale jak włączam XBMC to po minucie się wyłącza czyli coś się przegrzewa... Jakieś pomysły? Jak zrobić roota? Może underclock pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x