Skocz do zawartości
seba2282

Root mini 2 bez użycia PC. Metoda zaczerpnięta z xda.

Rekomendowane odpowiedzi

Wyprzedzę jeszcze jedno pytanie: a co jeżeli pod koniec rootowania telefonu przez poot pojawi się w logu informacja : nie zapisano su i jakieś błędy ???

Wtedy należy:

1. Ponownie uruchomić telefon.

2. Odinstalować poot i ministro włącznie z wyczyszczeniem danych poprzez ustawienia aplikacje.

3. Ponownie zacząć proces rootowania według punktów tego poradnika.

:);)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem. Chyba z 10 razy próbowałem zrootować telefon tym sposobem, lecz nie udało mi się. Macie jakieś pomysły czemu?

PS.Sposób z poprzedniego postu nie działa.

[EDIT]:

Działa. Zrobiłem tak jak a tym filmiku:

Edytowane przez Galaxy2Mini

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A masz włączone debugowanie usb i nieznane źródła ??? Spróbuj odinstalować poot i ministro włącznie z danymi (ustawienia->aplikacje). A następnie zainstaluj ponownie obie aplikacje i zrób według instrukcji przy włączonym debugowaniu usb i nieznane źródła. :)

---------- Post dołączono o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

@Galaxy, to jest ta metoda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, że to ta metoda, ale ja kiedy widziałem jakieś błędy to wychodziłem z aplikacji i pobierałem z Google Play program Root Checker, a zamiast wychodzić z Poot trzeba było nacisnąć "Get SuperUser".

PS.Dobrze by było gdybyś to dopisał. Wielu osobom może się przydać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up Get superuser, to wchodzi do sklepu i pobierasz superuser. Też można i tak... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam dziwny problem od niedawna... Jak klikam na poot i jest aktualizacja bibliotek ministro... Najpierw sprawdzanie... Potem wyodrebnianie certyfikatów ssl i... Od pewnego czasu pojawia mi się zamiast pobierania qt, komunikat: "qt invalid version" i poot się wyłącza. Czy ktoś też już tak ma i czy ktoś wie, jak to rozwiązać ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem już został rozwiązany nie wiadomo skąd i metoda root bez pc znowu działa... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dobra Ok root byl przez jakies 2 dni a potem sie zrobil jakims cudem unroot ... dlaczego niby ?? dlaczego juz nie moge zroobic root'a ciogle wyskakuje error code [...] jak za pierwszym razem rotowalem to sie zrootowal a teraz juz nie dzala ten program .. A jak chce zrootowac przez PC to mi wykrywa ze ten root jest a tak naprawde go niema .:((( prosze o pomoc !!;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

spróbuj tego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi