Skocz do zawartości
seba2282

Root mini 2 bez użycia PC. Metoda zaczerpnięta z xda.

Rekomendowane odpowiedzi

@up 2. A masz włączone debugowanie i nieznane źródła ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niechce robic "stalego" jeszcze cos zwale .. a le podobno ze do mini 2 S-6500 i D-6500 i ja mam s to musze wgrac D ... nie bd sie z tym bawil bo jescze uwale tela ..

@up mam wszystko po zaznaczane tak jak ma byc.. ale i tak nic z tego , dziwny problem troche ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmm... Jaki ??? To problem. Ja z pamięci już to robię. Zaznaczam nieznane i debugowanie. Ściągam superuser chains, poot i ministro 2. Instaluję wszystko. Następnie odpalam poot i on spyta się o aktualizację bibliotek ministro. Biorę tak. Po pobraniu wszystkiego pojawią się dwie opcje. Klikam here press poot czy jakoś tak - ta pierwsza.

---------- Post dołączono o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

I potem pojawi się log i trzecia opcja związana z superuser. W logu może być error 64. Ale będzie też need device restart. Masz wtedy root... Ale zalecany jest jeszcze restart. Tak jak w logu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moze mi ktos napisac po polsku bez tych dziwacznych skrutów co to daje zrobilem i co dalej tel działa tak samo.Moze durne pytanie ale jestem zilony z rotowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dpdp

Jeśli tylko go zrootowałeś i nic więcej nie chcesz narazie robić to go odrootuj, po co Ci ewentualne problemy z gwarancją bez żadnych korzyści?

Poczytaj o różnych modyfikacjach i romach do tego telefonu i ewentualnie zrootuj go po tej lekturze ponownie.

PS Możesz np. wygasić przyciski pod ekranem - to był powód dla którego zrootowałem telefon a potem najpierw mody, a później custom romy:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Haha... Jeżeli root tą metodą, to tylko instalacja SuperSu i w nim pełny unroot. Gwarancji nie tracisz. Już wyjaśniałem to. ;):P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dpdp

Może trochę przesadziłem, ale root dla samego tylko dostępu do roota to nie jest nic potrzebnego.:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi do firewalla potrzebny czasami. ;) Więc dobrze jest tą metodę znać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinadd

Mam pytanie czy to wrzuca buxyboxa? Ja osobiscie korzystam z metody przez cwm dlatego ze lubie customy. Ten tym roota moze koledze polece bo wydaje mi sie bardzo latwy i bezpieczny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Busybox ze sklepu pobierasz installer i z niego instalujesz podajrze version 17.2 jakoś tak ;) Metoda ta nie wrzuca busyboxa sama... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi