Skocz do zawartości
prophet

Jak szybko łapie Wam sygnał GPS?

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w temacie-jak szybko łapie Wam sygnał GPS? Podajcie ROM oraz oprogramowanie.

Froyo-Aplikacja Sygic-po dłuższym nieużywaniu w około 30sek-1min; kiedy używałem np rano i włączałem wieczorem łapie od razu po uruchomieniu aplikacji. Włączony tylko GPS. Lokalizacja za pomocą sieci wyłączona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MroziQ

Używam Navigona, bez A-GPS, połączenie z satelitą nawiązywane jest po ok. minucie od włączenia podglądu mapy/wyznaczenia trasy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy Navigon ma opcję włączania bądź wyłączania AGPS z poziomu aplikacji czy trzeba to robić w opcjach ustawień moja lokalizacja-włączyć GPS oraz lokalizowanie via sieć?!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JaRoz

A czemu macie wyłączone A-GPS lokalizowanie na podstawie nadajników pobiera więcej baterii czy co? napewno jest bardzo pomocne. Mi navigon łapie tak w 20-30sek a google mapy trochę gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MroziQ

Musisz włączać to w ustawieniach, chociaż gdy masz odbiór sygnału wyłączony, to po uruchomieniu Navigona otwierane jest okno gdzie można GPS włączyć. I nie musi być to lokalizowanie przez sieć, wystarczy włączenie samego modułu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Vanoss

Ja używam Navigona czasem z A-GPS i z internetową pomocą fixa łapie w kilka sekund , z samego modułu trwa ok 1-2 minuty zależy oczywiście od położenia modułu:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Inku

Navigon, sam moduł GPS 1-2 min, w zależności od położenia, czy pod szybą czy w chwytaku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie na google maps to nawet parenascie sekund.

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi