Skocz do zawartości
pique

Aparat z Androida 4.3 dla każdego

Rekomendowane odpowiedzi

pique

Jak wiadomo pojawiła się kolejna odsłona Androida opatrzona numerkiem 4.3. Spośród "wielu" zmian jakimi są min: nowa żywa tapeta, nowy widget, zmiana numerka czy wprowadzenie obsługi bluetooth LV pojawiła się nowa aplikacja aparatu. Trzeba przyznać jest ona całkiem fajna i intuicyjna. W sieci pojawił się plik .apk pozwalający każdemu skorzystać z jednej z większych zmian w wersji 4.3. Ciężko stwierdzić z jakimi modelami będzie ona w pełni kompatybilna. Dla bezpieczeństwa jednak lepiej próbować instalacji na jelly bean. W pełni sprawna jest także funkcja Photo Sphere. Aparat i Galeria instalowane są jako nowe aplikacje i nie ingerują w żaden sposób w system, więc ich instalacja powinna być bezpieczna. Niemniej jednak również w tym przypadku instalacji dokonujecie na własne ryzyko. Plik można pobać z tej strony: Android 4.3 from the Google Play edition Galaxy S4 leaked

Odświeżony aparat wygląda tak: post-124953-1425572623317_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xManyx

Wywala sie przy nagrywaniu w 1080p, slaba jakosc zdjec. Lepiej zostac przy systemowej

Wysłane z L9 | Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A u mnie z kolei w tej apce dziala tylko przedni aparat..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vid3L

Na CM nawet nie da się zainstalować ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pique

Napisałem do osób odpowiedzialnych za ten plik. W odpowiedzi uzyskałem tylko tyle, że jeśli jest jakiś problem z aparatem to należy czekać aż LG wyda w którymś ze swoich modeli oficjalne wsparcie do wersji 4.3. Wtedy będzie możliwe wyciągnięcie pliku i bezproblemowa współpraca z innymi modelami. W niedalekiej przyszłości wyciągną również pliki z innych modeli z JB 4.3, szczególnie z wersji Google Edition. Na forum można poczytać o bezproblemowej współpracy tego pliku z Xperiami J, S, Note 2, S3, HTC ONE X oraz innymi. Wygląda na to, że nasz fon strzelił focha...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprobujcie usunac aplikacje galeria z telefonu, a potem instalujcie. Nie sprawdzalem tego, ale to logiczne rozwiazanie.

unn.

@edit: Dziala jak wrzucicie plik do \system\app i zmienicie uprawnienia.

Edytowane przez unnamed

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xManyx

Dziala tez jak sie normalnie zainstaluje ( przynajmniej na stocku) bez usuwania galerii etc. Tylko moim zdaniem robi bardzo tragiczne zdjecie. A tak swoja droga, przeciez na Cm jest podobna apka aparatu wiec po co zmieniac...

Wysłane z L9 | Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00
    Na CM nawet nie da się zainstalować ;)

ja na cm 10.1 zainstalowałem , miałem dwa aparaty i dwie galerie ale w tym nowym aparacie nie działała ta opcja photospehre czy jak jej tam ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I po co takie coś jak jest niezastąpiona Camera360 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

Mogłby ktoś powiedzieć co daje ta opcja HDR? bo jak ją włączyłem to aparat zrobił 3 zdjecia pod rząd ale nigdzie sie nie zapisały..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi