Skocz do zawartości
iskra2122

Android 2.2 na nasze motki :) kiedy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Tak się zastanawiam czy wiecie może kiedy ukaże się update naszego zakręconego telefonu ?

znalazłem wiadomość na xda

Android 2.2 flipout NEWS! - xda-developers

że update niby ma być w marcu :) co o tym myślicie ? macie jakieś inne ciekawe informacje? a:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sprite

Zapewne bedzie niestety tak jak z milestone - dlugofalowe obietnice, aktualixacja ciagle przekladana w czasie etc etc. Obstawiam, ze jak jud bedzie to 3Q 2011.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I wiadomo juz cos wiecej o aktualizacji do 2.2? Bo doszly mnie sluchy ze ma byc marzec/kwiecien

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak to prawda lecz wyczytałem to na amerykanskiej lub angielskiej stronie więc u nich może to byc mażec kwiecien a u nas nie wiadomo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

heh mam nadzieje ze nie bedzie duzego opoznienia, a najlepiej to wcale;) jak by ktos sie czegos dowiedzial to pisac;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no róznica jest mianowicie chociażby w tym że mamy w wersji 2,2 możliwosć instalacji aplikacji na karcie SD i pare innych bajerów no i oczywiście stabilność lepsza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również natknąłem się na informacje o planowanym wprowadzeniu 2.2 na przełomie I i II kwartału. Skontaktowałem się w tej sprawie z BOK Motoroli, gdzie rzecz jasna nikt nic nie wie, nikt powiedzieć nic na ten temat nie może itp.

Reasumując raczej bym się nie łudził, że już za 3 miesiące dostaniemy brand nju nieśmigany 2.2 na nasze flipy. Tym bardziej, że https://supportforums.motorola.com/community/manager/softwareupgrades jakoś nie napawa optymizmem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no ja mam tylko nadzieje że wogóle coś dostaniemy bo wersja 2,2 jest naprawde super

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a tak za wczasu zapytam upgrade do 2.2 to bedize trzeba bawić się w zmiane rom'u czy będzie jakiś oficjalny updater w instalce?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi