Skocz do zawartości
piter.95

Pęknięta szybka - co robić?

Rekomendowane odpowiedzi

W i9300 oraz w i9505 metoda laczenia szybki jest ta sama. Co do gorilla glass to zalozeniem producenta bylo to aby szybka byla mniej podatna na zarysowania,a nie upadek ;) tasme do s3 mam w razie czego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    N1tRo

Wydaje mi się, czy większość głoszeń o pękniętych szybkach przy upadku, to telefony na których nie było naklejonej folii?

Kilka razy zdarzyło mi się, że telefon upadł na ziemię (panele/parkiet/płytki) z wysokości kieszeni, i szybka cała - a parę razy spadł prosto na ekran. Mam naklejoną folię XtremeGuard, jest ona dość 'gumowata'/miękka, może dlatego trzyma ekran w kupie jakoś? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie tak , bo moj swego czasu rowniez zaliczyl kilka upadkow a folie mam od poczatku naklejona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój też kilka razy leciał, bez folii, ekran nadal cały więc nie sądzę aby wasza teoria była prawdziwa.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, a ja słyszałem,że wymiana szybki pogarsza dotyk. Gość to zrobił i po jakimś czasie zauważył, że nie jest już tak czuły. Nie wiem, czy to prawda, bo sam zastanawiałem się nad wymianą. Proszę o szybką odpowiedź z góry dziękuję i pozdrawiam AndroidICS :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    resore

szybka peka od slabych nawet upadkow, chyba nie ma reguły. mi bardziej przeszkadza zmasakrowana ramka niz ekran pekniety w dwich miejscach ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam, a ja słyszałem,że wymiana szybki pogarsza dotyk. Gość to zrobił i po jakimś czasie zauważył, że nie jest już tak czuły. Nie wiem, czy to prawda, bo sam zastanawiałem się nad wymianą. Proszę o szybką odpowiedź z góry dziękuję i pozdrawiam AndroidICS :)

Bo trzeba pomiedzy szybka a dotykiem nalozyc specjalna warstwe kleju sylikonowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, wiem, że taki temat był już poruszany, ale nie dostałem odpowiedzi na moje pytanie. Otóż słyszałem, że jeśli wymienimy samą szybkę w naszym telefonie, to dotyk nie będzie już tak czuły, jak wcześniej. Nie wiem co robić, bo w moim przypadku dotyk działa, tylko szybka jest pęknięta. Znalazłem ofertę, wymiany wyświetlacza za 380 zł, jest tak tanio, ponieważ mój wyświetlacz zabierają. A sama szybka kosztuje 80 zł, a wymieniłbym ją sam. Różnica w cenie jakaś jest. Proszę o odpowiedź najlepiej tych, którzy już coś takiego robili. Z góry dziękuję i pozdrawiam AndroidICS:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kleju sylikonowego.

223edcf8a47cb1100c9be503ef42e853.jpg?1357674947

Żebyś już nikogo nie wprowadzał w błąd, jest to klej z żywicy akrylowej utwardzany pod UV

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ostatnim czasie kupiłem naprawdę dobrego S3 z minimalnie pękniętą szybką w rogu (prawie nie widać). Ile kosztuje wymiana samej szybki ? Czy jest to opłacane przy tak małym uszkodzeniu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi