Skocz do zawartości
Toldo

Krótka recenzja i opinie

Rekomendowane odpowiedzi

a to wideo czemu ma służyć?

Pozatym ZTE to podobno najwieksza firma w chinach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy osoby testujące Play'owskiego Balade, mogą napisać jak wygląda zasięg WiFi w tym telefonie?

Jak wygląda jakość wyjścia słuchawkowego tzn. czy są jakieś szumy, szmery itd podczas słuchania jakiś mp3?

Jak głośny jest głośniczek w tym telefonie? Czy trzymając go w kieszeni będzie dobrze słyszalny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Głośnik jest słaby dosyć, chcesz mieć impreze w kieszeni kup sobie sony ericssona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Głośnik jest słaby dosyć, chcesz mieć impreze w kieszeni kup sobie sony ericssona

Imprezę nie, ale siedząc gdzieś np: autobus itd , chce go usłyszeć, poczuć:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Toldo

Zasięg wifi jest niezły. Porównywalny ze Spicą. Jakość dźwięku z gniazda jest bardzo dobra, oczywiście nie na fabrycznych słuchawkach;) Nie ma żadnych szmerów (jak to było np. na Spicy). Głośność zewnętrznego głośnika jest wystarczająca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To trzymaj go w ręku to jeszcze trochę przy okazji poszpanujesz przed kolegami :D.

A jak już to lepiej na allegro sobie glośniki na baterie takie małe dokupić, wtedy hula ładnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak chcesz słuchać muzyki w autobusie to kup sobie słuchawki. Nie mam ochoty słuchać Twojej muzyki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe z głosnikami taaak :P

Co do szumów to ciut są, gdy nie ma muzyki słychać szumy wzmacniacza (chyba) ale generalnie jest bardzo dobrej jakości ;)

Jak chcesz słyszeć głosnik to lepiej wyjąc z kieszeni ;D chociaż ani nie jest bardzo cichy ani zły .... mnie tam radują niskie tony w jego wykonaniu... coś czego do tej pory wbudowane głośniczki moich telefonów nie posiadały ;)

a chiński nie chiński... jakby mi się nie podobał to bym go nie kupił :D taki zestaw możliwości w takim opakowaniu za tą cenę ... ludzie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

0 pytań, masz rację, telefonik super.

Tylko niech ktoś mi go sprzeda za 600 :D, bo sie nie moge doczekać aż ludzie playaki wrzucą na alledrogo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jak chcesz słuchać muzyki w autobusie to kup sobie słuchawki. Nie mam ochoty słuchać Twojej muzyki

Chodziło mi o dzwonek, sygnał SMS a nie o słuchanie muzyki z głośnika. Od tego jest wyjście słuchawkowe! Pytam o to bo mam teraz Nokie i ledwo słyszę jak ktoś dzwoni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi