Skocz do zawartości
Toldo

Krótka recenzja i opinie

Rekomendowane odpowiedzi

chyba raczej nie, na dodatek pan adiko nie umie poprawnie uzupelnic swojego profilu xd, telefon to model nie numer czytaj dokladnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Było tam napisane , że numer lub model telefony , a że podczas rejestracji nie miałem jeszcze Spicy to wpisałem numer :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AviX
    mam spice i nie sądze ze oni dużo pracują. Zanim 2.3 wyjdzie na spice tak jak 3d lub radi to minie ruski miesiąc.

Za to blade myślę ze ma przed sobą dużo jeszcze do pokazania, 2.2 już jest oficjalny, dotyk napewno lepszy no i 3d. a stanieje napewno jak ludzie z play zaczną je sprzedawać, trzeba trochę poczekac.

Gdzie takowego mogę pobrać i jak zainstalować (mój pierwszy android )?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Toldo

Nie ma oficjalnego 2.2 dla europejskich Blade'ów. Nie wiem skąd kolega wziął tą informację. Oficjalny 2.2 jest wyłącznie dla japońskiej wersji i na tej podstawie powstają nieoficjalne romy 2.2. Na chwilę obecną tych romów jest bodajże 6 (4 dla wersji OLED, 2 dla TFT), wszystkie na modaco.com.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oto mi chodziło , źle sie wyraziłem

---------- Post dołączono o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Ktoś prosił o wideo z kamerki

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=SDbtYmdOUi8&feature=related]YouTube - San francisco video test orange android[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słabe bardzo to wideo... :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Izaker

Kurde ludzie to jest telefon! TELEFON! Nie kamera, nie aparat. Stać was wydawać parę stówek to stać was też na aparat, ostatnio w MM był dobry za 250 zł. I macie filmy VGA 30 kl/sek i zdjęcia lepsze od każdej komórki, nie mówiąc już o funkcjach na manualu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam to samo zdanie , do filmów mam kamere normalną a nie telefonem, dla mnie wogóle mógłby jej nie mieć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

równie dobrze moglibyście napisać, że przecież to telefon, więc dlaczego GPS i Wi-Fi mają poprawnie działać? Kupcie sobie nawigację i tablet!

Osobiście też chętnie zaoszczędzę na aparacie w telefonie, ale nie dziwcie się, że skoro już w telefonach są kamery, to wiele osób spodziewa się w miarę dobrej jakości, a wiemy że w niektórych telefonach można jej doświadczyć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Izaker

Ja bym powiedział inaczej. W telefonach są aparaty z funkcją nagrywania filmów, nie kamery. Aparat w smartphonie powinien robić dobre zdjęcia dokumentów A4 i tyle, przecież i tak te zdjęcia nie nadają się do wywołania. Filmy takie jak robi Blade wystarczą, żeby kumplom pokazać jak się Franek na śniegu wy*ebał i tyle w tym temacie. Koniec OT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi