Skocz do zawartości
Toldo

Krótka recenzja i opinie

Rekomendowane odpowiedzi

a przy aktualizacji do Froyo nie ma możliwości nagrywania w lepszej rozdziałce? bo chyba niektóre telefony po Froyo uzyskały możliwość nagrywania w 720p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o0o 720p? Chyba nie ten przedzial cenowy a telefonach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

on ma procesor taki jak swift, oraz optimus one i x8 ?? msm7227 ? to powinien kręcić wideo spokojnie VGA 30kl/sek więc pewnie przy update da się to osiągnąć (x8 super sobie radzi z taka rozdziałką wideo)

mam też głupie pytanie o aparat. Wiem że to nie cyfrówka, ale chodzi mi o samo robienie Zdjęć (pisali że AF jest wolny i robienie jest mozolne) no i jak wychodzi fotka obiektu z 20-30 cm (mógłby ktoś wrzucić) Nie chodzi mi o super jaokść, tylko żeby było przyzwoicie jak na mid-end telefon.

Jak z pisaniem sms, są wkurzające lagi ?? i czy ktoś już wgrywał froyo na wersję TFT.

super telefonik, chyba nakręce kobiete, żeby właśnie jego wzięła na przedłużenie umowy. Teraz ma Samsunga f480 i do sms i zdjęć z Blade chyba powinna być zadowolona ?? a w między czasie wtajemnicze jąw androida :D

tutaj będzie dużo lepszy ekran, szkoda że nie oled, ale TFT jest też super.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do ekranu, nawet TFT jest świetny. Do robienia zdjęć zdecydowanie nie polecam jeżeli takie ma być użytkowanie głównie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Toldo
    on ma procesor taki jak swift, oraz optimus one i x8 ?? msm7227 ? to powinien kręcić wideo spokojnie VGA 30kl/sek więc pewnie przy update da się to osiągnąć (x8 super sobie radzi z taka rozdziałką wideo)

Procesor ten sam więc może chłopaki na modaco coś wymyślą. Ja mogę dodać że kamera ma kilka istotnych ustawień, a mianowicie rodzaj kodowania obrazu (mpeg4, h263, h264) i dźwięku (AMNRB, QCELP, EVRC, AAC). Poza tym filmiki są słabe bo nie działa focus przy nagrywaniu.

mam też głupie pytanie o aparat. Wiem że to nie cyfrówka, ale chodzi mi o samo robienie Zdjęć (pisali że AF jest wolny i robienie jest mozolne) no i jak wychodzi fotka obiektu z 20-30 cm (mógłby ktoś wrzucić) Nie chodzi mi o super jaokść, tylko żeby było przyzwoicie jak na mid-end telefon.

Proszę bardzo, fabryczna kamera, bez ustawiania, odległość ok. 20-30cm. Oświetlenie naturalne plus mała lampka biurkowa. Co do AF, to fakt, nie jest zbyt szybki, ale przy pomocy cam360 wydaje mi się że szybciej robi zdjęcia.

20101227135205.jpg

20101227135238.jpg

20101227135256.jpg

Jak z pisaniem sms, są wkurzające lagi ??

Nie zauważyłem żadnych lagów

i czy ktoś już wgrywał froyo na wersję TFT.

Jeszcze nie próbowałem, ale się przymierzam. Głównie z powodu małego wyboru - są dwa romy działające na TFT.

tutaj będzie dużo lepszy ekran, szkoda że nie oled, ale TFT jest też super.

Ekran w Blade jest bardzo dobrej jakości, mimo technologii TFT. Podoba mi się że przy automatycznym sterowaniu podświetleniem, kiedy nie jest potrzebne ekran świeci naprawdę słabo - korzystnie wpływa na baterię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak z adobe flash 10.1 na telefonie przy aktualizacji na 2.2, działa i chodzi sprawnie czy przy procesorze 600 MHz nie idzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Izaker

Nie idzie ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie działa, ale nawet nie chodzi tu o to, że procesor ma za mało MHz, tylko flash 10.1 działa na procesorach o architekturze ARMv7, a w ZTE Blade jest ARMv6.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ej a blade ma MT czy nie bo jakoś mi to info umkneło

PS: Jak z filmami avi 700mb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Toldo

Jakbyś przeczytał pierwszy post to wiedziałbyś że ma MT;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi