Skocz do zawartości
master005

Aparat,Galeria,Bootanimacja oraz Live Wallpaper z Androida 4.3 Jelly Bean

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam opis jest zbędny, jest to apka z dla każdego wystarczy tylko zainstalować.U mnie na CM10 nie podmieniło domyślnej apki tylko zainstalowało jako 2 osobne, nie wiem jak to będzie na innym systemie.

camera.google.play.edition.apk

post-206302-14255726326691_thumb.jpg

Dodaję jeszcze Bootanimation do zainstalowania w CWM

Zippyshare.com - GoogleBootanimation768-signed.zip

Oraz Android 4.3 Live Wallpaper

Dev-Host - SunBeam.apk - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service

post-206302-14255726334893_thumb.png

Nie jestem autorem tych aplikacji, są one zaczerpnięte z wycieku Androida 4.3 dla Galaxy S4. Oryginalnego linku nie udostępniam, ponieważ forum blokuje dostęp ;)

Edytowane przez grzegi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxprzemo
    Napisano (edytowane)

Zainstalowałem tą aplikację na Kyrillos rom v8 .Aplikacja zainstalowała się jako zwykłe apk w data/app ale przeniosłem ją do systemu za pomocą Titanium Backup i usunąłem aplikację Aparat i aplikację Galeria bo ta apka to 2w1 :D .

Aparat robi jakościowo takie same fotki jak zwykła apka tylko trochę trzeba pobawić się ustawieniami żeby je opanować bo są inaczej ułożone niż w zwykłej aplikacji . A galeria to już naprawdę duży skok jeśli chodzi o jakość . Mnóstwo opcji edycji zdjęć , wybór trybu wyświetlania galerii i przewijania albumów , no tego mi brakowało :) . Piwko za wstawienie i ogólnie polecam tą aplikację .

Edit :

Jesteś autorem tej aplikacji ?

Jeśli nie to wypada podać link do orginalnego wątku lub do autora aplikacji .

Edit 2 :

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2341996

Tu jest link do xda z aplikacją aparatu i galerii i wydaje mi się że jest to orginalny wątek ;/

Edit 3 :

Jeszcze jedna unikatowa funkcja w tej aplikacji jaką zauważyłem to ,, Nagrywanie poklatkowe " i to w HD z funkcją samodzielnego ustawiania interwału czasu !! No naprawdę niezle.

Edytowane przez maxprzemo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wolfun
    Napisano (edytowane)

Up

A po usunięciu orginalnej przeglądarki możesz zmienić - ustawienia-wyświetlacz-tapeta- ekran blokady? - kiedyś usunięcie orginalnej przeglądarki nie pozwalało na zmiany w -tapety w taki sposób , aby dodać np., zdjęcia z galerii

Edytowane przez wolfun

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rin0o

A ta apka działa tylko na JB czy na 2.3.6 tez zadziała ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxprzemo

Faktycznie po usunięciu orginalnej aplikacji " Galeria" nie można ustawić zdjęcia ekranu blokady z galerii są tylko do wyboru zdjęcia systemowe .

Zwykłą tapete szło ustawić normalnie to nie zauważyłem .

Titanium Backup przywróciłem oryginalną aplikacje Galeria do systemu .

Mam nadzieję że nie będą gryzły się na wzajem te aplikacje . Bo teraz mam obydwie w aplikacjach systemowych .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może ktoś wie jak inaczej (ręcznie) zmienić tą tapetę blokady?

Wysłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@4 zainstaluj i sprawdz to zwykłe apk nic nie ryzykujesz, ale raczej powinna działać wkońcu na 2.3.6 testowałem różne galerie z marketu i też działały.

@6 ja usunałem domyślne apki od galerii i aparatu i zostawiłem sobie tą.Tapetę ekranu blokady mogę zmieniać dowolnie, wchodząc w ustawienia > ekran blokaty > tapeta. Jestem na CM10 i nie pamiętam czy w stocku też jest taka opcja, jeśli nie ma to może wystarczy przenieść je do system/app i nadać uprawnienia ?

@maxprzemo

Nie będą gryzły się napewno, zawsze możesz ustawić domyślne czynności dla którejś z galerii i nie używaną poprostu ukryć w menu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xoen

Potwierdzam, fajnie to działa i działa NIEZALEZNIE od kamerki i galerii stockowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxprzemo
    Napisano (edytowane)

@master005

Na Kyrillos v8 nie ma opcji tapeta w ustawieniach --> ekran blokady

Aparat robi naprawdę dobre zdjęcia i filmy . A efekt nagrywania pokladkowego jest naprawdę ciekawy .

Edytowane przez maxprzemo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie na 2.3.6 (niebrandowany, poza rootem nic nie kombinowany) nie działa, "Błąd Analizy" przy próbie instalacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi