Skocz do zawartości
TomSy

Note 2 7105 - który ROM polecacie

Rekomendowane odpowiedzi

TomSy
    Napisano (edytowane)

Witam.Przesiadłem sie właśnie z N7100,na S4, z teraz na N7105.Szukam do niego custom roma na miarę Omega lub podobnego.Czy np.wgranie romu z N7100 i podmiana kernela z N7105 jest możliwa?

Edytowane przez Movement
    Poprawa tytułu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na xda jest osobny dział poświęcony twojej wersji notka. W sekcji development znajdziesz custom romy przygotowane na 7105. Te z wersji 7100 nie są dla ciebie. Chyba nie ma Omegi w wersji na LTE.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TomSy

A znasz romy smasugowe,a raczej linka do czystego samsugowego romu na 7105(mam teraz rom z plusa i mnie trafia)lepszy już czysty samsunga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TomSy

Czyli muszę wgrać roota?!Obecnie mam wersję romu XXDMB2 a w podanym linku nie ma takiej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zigino
    Napisano (edytowane)

Nie... są to wersje wstępnie już zrootowane i zawierające parę dodatków, ale nie musisz ich instalować jeżeli nie chcesz.. nie wiem jaki jest sposób instalacji owych romów prawdopodobnie przez CWM w każdym bądź razie jest to w pełni stockowy i nie bradnowany rom a wersja N7105XXDMB6 jest przed najnowszą.. najnowszą zaś jest wersja XXDMC3 jeżeli chodzi o wersje LTE i tu odeśle LINK jest to juz zrootowana najnowsza wersja stockowego niebrandowanego softu na N7105 masz tam do wyboru odex i deodex a wgrywanie tego poprzez CWM lub TWRP..

Modyfikowane wersje np. przeróbek stocków lub pełnych przeróbek typu CyanogenMod niestety musisz szukać na forum XDA dlatego, że tutaj chyba mało jest popularna ta wersja...

Jeżeli jednak cie nie interesują żadne przeróbki tylko ori to polecam stronę Firmwares | SamMobile

a.... a CWM musisz sobie wgrać wcześniej:)

ps

Twoja wersja romu tzn. XXDMB2 jest oficjalną wersją dla Polski ale z brandingiem Plusa

Edytowane przez zigino

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TomSy

Piwo polecialo.Jeszcze jedno-na smymobile jest wersja Plus(te mam)i chyba najodpowiedniejsza baltic.Czy w baltic będzie pl?W innym poście pytałem czy 7105 ma wolfsona( sorry za OT) bo jakoś nie mogę znaleźć konkretnej odpowiedzi.Orientujesz sie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zigino

tak naprawdę obojętnie jaki rom to będzie posiadał język polski tylko będzie miał inne CSC tzn oznaczenie regionalne i to jest cała różnica, N7105 jest identycznym modelem co N7100, różnica jest tylko w łączności, sofcie,numerku modelu także ma wolfsona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nowy57
    Witam.Przesiadłem sie właśnie z N7100,na S4, z teraz na N7105.Szukam do niego custom roma na miarę Omega lub podobnego.Czy np.wgranie romu z N7100 i podmiana kernela z N7105 jest możliwa?

siema .

identyczna sytuacja u mnie

przesiadlem sie na sgs4 , wkurzala mnie mega slaba bateria przy wlaczonym 4G , zakupilem note2 LTE i tu w porownaniu do N7100 jest niewiele custom romow .... ale swiatleko blysnelo w tunelu i odnalazlem swojego gralla !

PS. w miedzyczasie dowiedzialem sie ze romy z i317(siec AT&T) powinny dzialac na N7105 !

-niesamowicie plynny rom

-zdumiewająco dobrze trzymajaca bateria !

-brak bugów

bardzooo polecam ten romik BeanStalk :

Dev-Host - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service

te GApps'y:

Goo.im Downloads - Browsing gapps

oryginalny temat znajduje sie tutaj:

[ROM][4.2.2][07/18/13][HALO]BeanStalk v1.275 + W03Tweaks v1.2.7 *The Fine-Tuned AOSP* - xda-developers

bateria zerolemon 9300mAh (takze ją polecam)

Screenshot_2013-07-29-23-13-58.png

Screenshot_2013-07-29-23-13-48.png

Screenshot_2013-07-29-23-14-08.png

---------

proponuje podpiac temat gdyz do N7105 romow nie tak duzo a przydalby sie w podpietych gdyz LTE note2 bedzie coraz wiecej

Edytowane przez nowy57

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

prosze o pomoc potrzebuje stocka na odina:!:

ogarniety:) wrzuciłem 4.3

Edytowane przez dendol11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi