Skocz do zawartości
DZNornik

GT540 Własne zdjęcie jako tapeta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Zrobiłem zdjęcie aparatem , które chcę ustawić w GT540 Swift jako tapetę.Zmniejszyłem rozmiar do 480x640 jako że zdjęcie jest w pionie ale gdy chcę je ustawić jako tapetę to i tak pokazuje się ramka i punkty do rozciągania i po zatwierdzeniu mam tylko wycinek zdjęcia.

Czy jest na to rada aby ustawić takie zdjęcie pełne jako tapetę ?

Nadmieniam że przeszukałem forum , ale konkretnego tematu dotyczącego tego modelu telefonu nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz mieć 640x480, nie odwrotnie, możesz też do tego 480x640 dodać czarne pasy po bokach, by proporcja została zachowana: 800x640. Ale to nie będzie idelanie wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy dobrze Cie zrozumiałem, ale wymiary tapety na telefon muszą być 640x480 (a nie odwrotnie). Dlatego lepiej zrobić zdjęcie poziomo. Tyle w temacie, żadnej filozofii chyba w tym nie ma :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie wiem czy dobrze Cie zrozumiałem, ale wymiary tapety na telefon muszą być 640x480 (a nie odwrotnie). Dlatego lepiej zrobić zdjęcie poziomo. Tyle w temacie, żadnej filozofii chyba w tym nie ma :).

Tak , zdjęć robionych w pionowo nie da się ustawić tak by było prawidłowo wyświetlone jako tapeta , po prostu myślałem że w telefonie automatycznie się dopasuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi