Skocz do zawartości
szymel00

CM10.1 - Avatar ROM extreme FULL 4.2.2

Rekomendowane odpowiedzi

Dizzy

Rom już siedzi, działa bardzo sprawnie.

Zauważyłem, że CM jest jakby dużo ciemniejszy od stocka. W stocku miałem ekran ustawiony na 25% jasności, tu mam na 50% i wydaje mi się, że nie jest taki jasny jak na stocku przy 25%.

Nie mogę znaleźć ustawień systemu tj. debugowanie usb, opcje programistyczne i inne które były w menu ustawień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie i Panie, przypominam, że pytania i problemy związane z romami AVATAR zadajemy nie w tym temacie. Jest stworzony specjalnie dla Was temat http://forum.android.com.pl/f758/problemy-pytania-zwiae-zane-z-avatar-rom-extreme-301415/ <- tam pytajcie i piszcie o problemach związanych z romami AVATAR. Posty przeniesione, temat wyczyszczony jak zwykle ze spamu. Temat ma 1 dzień a już brak słów. Postarajcie się nie robić syfu, bo potem nie da się odnaleźć w tym wszystkim.

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dizzy

Zauważyłem dziwny restart systemu, podczas gdy uruchamiam program CPU-Z. Za każdym razem jest reset :chytry:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a masz restarty gdy uruchamiasz google maps ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dizzy

Nie korzystam z google maps ;)

---------- Post dołączono o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

W Antutu miałem ok 4400 pkt podobnie do stocka, ale używałem tylko godzinę ten soft, bo docieram swojego v20e ;)

Hm nie wiem jak Ty to robisz, ale ja mam ledwo 3800 :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szymel rozwiązałem problem. Robiłem tak jak pisałeś "restart po wgraniu softu/bez restartu" taki sam skutek. Ale rozwiązanie jest dziwnie proste, po tym jak wyskoczył błąd przy pierwszym uruchomieniu a po instalacji gappsów wróciłem do CWM i zainstalowałem system jeszcze raz bez wipe na to co było w telefonie (czyli 9.9 z tym błędem) ponownie ten sam system (9.9) i ruszyło.

A teraz żeby nie było off-topa :

1. W 9.8 była możliwość dostania się do ustawień wydajności przez ustawienia systemu - było to bardzo wygodne - teraz w tym miejscu są ustawienia superusera

2. Faktycznie coś jest nie tak z jasnością myślałem że to tylko moje odczucie ale już parę osób o tym pisze więc chyba jest ciemniej niż na innych romach - można coś z tym zrobić w następnej wersji?

Jeśli i tak uznacie to za offtop to przenieście albo wywalcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00

Dobra moi testerzy naprawiłem Bluetooth teraz włącza się posłużyłem się małym portem z telefonu Huawei Ascend G300 (po uruchomieniu bluetooth zmieńcie tylko nazwę)

Nie wiem czy samo przesyłanie plików działa bo nie mogę aktualnie sprawdzić, popracuję jeszcze trochę nad poprawkami i udostępnię wam nowy update możliwe, że dziś popołudniu i zmieniłem motyw na bardziej stonowany od @Robert.raziel ;)

b012.png

Update zrobiony soft jest na serwerze do pobrania ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie, jak z gappsami? Czy z pierwszego postu pierwsze a nastepnie drugie? czy wszystko jedno ktore z tych dwoch zainstaluje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00

Jeślu instalujesz soft pierwszy raz instalujesz wg opisu czyli pierwsze gappsy i po wszystkim jak poustawiasz telefon, konto google to ponownie wchodzisz w recovery i instalujesz dopiero drugą wersję. ;)

@namissan

Wystarczy wejść w ustawienia/informacje o telefonie i klikasz 7 razy na pole - numer kompilacji

;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Soft zainstalowany jeszcze niewiele mogę powiedzieć o nim samym, jedynie na teraz ze instalacja odbyła się bezproblemowo, ale przy aktualizacji aplikacji przez sklep play mam ten dziwny problem

znalazlem rozwiazanie na bład rpc s-5 aec-0:

W Ustawienia > Aplikacje:

Tap on Play Store

Tap on Clear Data and Tap Ok

Tap on Uninstall Updates and Tap Ok

Tap on Donwload Manager

Tap on Google Services Framework

Tap on Uninstall Updates and Tap Ok

Turn on Airplane Mode (wait 10 seconds) and then turn Airplane Mode off

Then Reboot the phone/tablet (turn off and on)

Then open Market/Play Store app to download apps

post-33896-14255726407536_thumb.jpg

Edytowane przez Robert.raziel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi