Skocz do zawartości
szymel00

CM10.1 - Avatar ROM extreme FULL 4.2.2

Rekomendowane odpowiedzi

po 4 godzinach męczarni z wgraniem pierwszego CM pierwsze co zauważyłem i pewnie nie odkryłem ameryki to brak radia FM z andka 4.1.2, jest jakieś rozwiązanie tego problemu, internetowe radio nie wchodzi w grę

z góry wig thx za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

nie ma. w cm 11 dopiero się pojawiło ale nie działa jeszcze bo to wczesne wypusty źródeł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

znalazłem takie coś ale do p880, u siebie mam jeszcze Jelly Bean, ale jak dziewucha wróci z L7 to postaram się dzisiaj sprawdzić czy to działa

[GUIDE] CM10.1 and FM Radio..Finally AUDIO WORK!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    volf51

Witam jestem tu nowy i mam pytanie jak naprawic problem z kamerą ? Szymel napisał na stronie 8 ze soft synchronixuje sie z dyskiem google a ja ni cholery nie wiem o co chodzi i jak zaktualizowac ten soft.Z góry dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ciaker

Naprawić? Ona chyba nie jest zepsuta, to mało prawdopodobne by Szymel zostawil rom-a bez działającej kamery. Cieżko powiedzieć o ci chodzi . Czy ty chcesz zainstalować czy już masz zainstalowany w telefonie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie do znawców tematu.

Po wgraniu na mój P700 ROMu z pierwszego postu, Avast wykrywa "Android:Rooter-CV [PUP]". Wirus?

Poszedłem na kompa do spakowanego zipa 'Avatar EXTREME-4.2.2 9.09.2013.zip' - czysto po skanowaniu. Lol.

Wobec powyższego niskopoziomowy skan, no i bingo. Syf siedzi w "Avatar EXTREME-4.2.2 9.09.2013.zip\system\app\settings.apk\classes.dex" I co z tym fantem począć, Romik super szybki bez OC. Jednak w tej sytuacji muszę go zmienić. Bardzo nie lubię wątpliwości, tym bardziej, że tylko w tym ROMie siedzi syf w innych ROMach od szymela test Avasta daje wynik negatywny. Może sama apka (settings) jest do zrobienia, wymiany... Dodam, że ROMu na swoim kompie nie edytowałem i nie grzebałem w nim. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czasem antywirusy znajdują złośliwy kod w plikach, które nie są odpowiedzialne za żadne infekcje. Tak to już jest. Nie ma się czego obawiać :)

Po pobraniu zawsze warto sprawdzić sumę MD5 z tą zadeklarowaną przez autora, masz wtedy pewność że pobrałeś oryginalny plik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yanus
    znalazłem takie coś ale do p880, u siebie mam jeszcze Jelly Bean, ale jak dziewucha wróci z L7 to postaram się dzisiaj sprawdzić czy to działa

[GUIDE] CM10.1 and FM Radio..Finally AUDIO WORK!

Odświeżę!

Co słychać w temacie, zadziałało?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak zainstalować tego kernela który działa bo instaluje w cwm i nigdzie go niewidze że jest

---------- Post dołączono o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Oraz aparat także nie działa czarny ekran przy zdj i video oraz w aplikacji snapchat tak samo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ciaker

:zdziwko: Czy możesz jaśniej wyjaśnić w czym problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi