Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

hiszpan88

Huawei u8500 Ice Cream 4.0.4 Alexa Bratkowskiego-aplikacja Google Play Market nie uruchamia się

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni używam owy rom i złego słowa powiedzieć o nim nie można, mam jedynie problem z aplikacją google play. Problem polega na tym, iż żadna ze sprawdzanych przeze mnie wersji Android Market/Google Play pod ICS nie działa, włączając apke od razu wychodzi z niej i nie wczytuje w ogóle marketu.

Internet podpowiadał aby uruchomić "menadżer pobierania" w procesach ale brak jest takiego procesu na liście.

Poszukuję rozwiązania od osób, które wiedzą jak z problemem sobie poradzić.

Edytowane przez hiszpan88

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xyfka

Mam Andka w wersji 2.3.5. Skad sciagacieaz tak wysokie wersje? Czy procz problemu z PLAY sa jakies inne? Np, gps, radio, aparat itp?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Maximo

Wersje androida 4+ pod u8500 można znaleźć na rosyjskich forach tematycznych. Jednak zużycie baterii w tych andkach jest okrutne. Na 2.3.7 huwej trzyma mi 2-3 dni przy naormalnym użytkowaniu, a na 4+ ledwie jeden dzień

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi