Skocz do zawartości
Kuman

ROM Revelation 1.0.3 | JB | Sense 4+ | kernel 3.4.10 By SebastianFM

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem zainstalowany cały dzień ten rom, nie zauważyłem żeby specjalnie dłużej trzymał od stockowego, może kwestia użytkowania? Śmiga fajnie, nie mam większych zastrzeżeń jedynie co to strasznie dziwny dźwięk przez głośnik rozmów-dużo niskich tonów, w dodatku cichy. Samo sense 4+ mi jakoś nie leży, osobiście to wolałem UI z desire czy desire S 2.3. Forcefeedback dla przycisków jest słaby, odpowiedź wibratora mogłaby być mocniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    brak klasycznego trybu podlaczenia "jako dysku" uniemozliwia mi korzystanie z telefonu w samochodzie. Czy ktos z was wie czy mozna sobie z tym jakos poradzic na tym ROM'ie w tej chwili?

No to jest cecha sense 4+. HTC "ulepszyło" połączenie z PC. Chyba nie da się tu nic zrobić. Między innymi z tego powodu zrezygnowałem z tego ROMu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak włączyć funkcję wibracji przy dotknieciu ekranu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hubi91

@ up

U mnie nie da się włączyć.

post-67288-14255727152217_thumb.png

Edytowane przez patrykowy
    Regulamin Forum, punkt 4.6, wstawiłem spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kożystam z tego ROM'u od kilku dni , stabilny i bez zawiech , a nawrzucałem już sporo badziewia. ma swoje plusy i minusy jak każdy, wcześnieśniej kilka tygodni miałem Dark Sense , brakuje kilku tweaksów ale to raczej kosmetyka , osobiście nie mam zamiaru na razie zmieniać na inny w codziennym użytkowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adramel

Zainstalowałem ten rom, wersje 1.0.0 , ale telefon mi sie nie uruchamia. Wisi na zielonym logo HTC. Czekałem ponad 15 minut i nic. Przed instalacją zrobiłem Wipa i wybrałem Clean Install. Co się może dziac?

Edit.

Wcześniej miałem Viper 1.6.3, wgrywałem przez 4ext. S-off jest, hboota nie pamiętam, ale jakiś najnowszy...

Edytowane przez Adramel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Adramel czy na prawdę masz taki problem żeby przejrzeć cały wątek? Ma zaledwie 3strony a odpowiedź na Twoje pytanie już wcześniej udzieliłam.

Wysłane z mojego HTC Sensation za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam dziwny problem. Otóż wcześniej miałem roma Revolution HD i w ramach testu chciałem wgrać sobie Revellation. Tak się też stało no i teraz chce powrócić do Revolution HD i nie mogę tego zrobić. Po instalacji roma telefon wisi na logo beatsaudio. Dodam, że wcześniej nie miałem żadnych problemów z wgrywaniem wszelkiego rodzaju romów. Próbowałem wgrać cyanogenmod i po instalacji telefon miga i jest gorący (tak jakby coś robił) jednak po około godzinie czekania nic się nie dzieje. Proszę o pomoc gdzie może leżeć problem, może to wina właśnie tego Revolution? Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A gdzie znajdę poradnik w języku polskim do tej metody?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi