Skocz do zawartości
Kuman

ROM Revelation 1.0.3 | JB | Sense 4+ | kernel 3.4.10 By SebastianFM

Rekomendowane odpowiedzi

System - > app. Tam masz wszystkie aplikacje systemowe. Po prostu zaznaczasz i usuwasz co chcesz. Nie wiem czy to jakoś wpływa na ilość pamięci wolnej rom, ponieważ miejsce na aplikacje systemowe jest chyba z góry określone na partycji, ale masz mniej ikonek w menu :-)

Wysyłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi działają wszystkie opcje w kamerze tj. HDR czy panorama. Jeśli chcesz wyrzucić zbędne Ci aplikacje domyślne by zaoszczędzić miejsca na partycji systemowej to możesz użyć aplikacji Titanium Backup lub ręcznie usuwać aplikacje przez menadżer plików w lokalizacji /system/app.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zobacz sobie podwieszony temat "Powrót do S-ON" zacznij od punktu 2 i w pkt 6 zamiast tamtej komendy wpisz "fastboot flash boot boot.img". Wczesniej nie zapomnij wrzucic wypakowanego pliku boot.img do katalogu platform-tools.

Mogłbyś dokładniej to opisać bo nie wiem o co chodzi z tym wypakowywaniem pliku (jaki plik gdzie wypakwoać) oraz ten folder platform tools.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak wgrać ten revelation? Na początek 1.0.0 potem kolejno 1.0.1 i 1.0.2 oczywiście przez recovery? czy pomiędzy kolejnymi wersjami robić full wipe? mogę wgrać bez restartów po kolei te wersje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Update zrobisz instalując paczkę zip przez recovery, ale bez full wipe.

Wystarczy samo wipe dalvik+cache.

Z kernelem jest tak samo.

Czyli najpierw zainstaluj 1.0.0 a później kolejno 1.0.1 i 1.0.2 :)

Wszystko ładuj przez recovery :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mogłbyś dokładniej to opisać bo nie wiem o co chodzi z tym wypakowywaniem pliku (jaki plik gdzie wypakwoać) oraz ten folder platform tools.

Z romu revelation musisz wypakować plik boot.img, a katalog platform-tools będziesz miał w katalogu c:/adb/ po zainstalowaniu ADB.

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałem ten ROM i oceniam, że jest świetny, szybko chodzi, stabilnie, wszystko jak narazie działa.

Mam tylko problem z podłączeniem telefonu do komputera. Jak zrobić, żeby wyskakiwał mi dysk wymienny w komputerze jako karta SD ?

Help

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W nowych romach z sense 4+ nie ma już masowej pamięci, jeśli ci bardzo na tym zależy możesz wejść w recovery podłączyć telefon do komputera i tam ustawić pamięć masową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi po prostu o to, że mam straszne problemy z obecną wymianą plików pomiędzy tel a komputerem. Gdy podłączam tel do komputera to wykrywa mi urządzenie multimedialne takie jak aparat fotograficzny i pliki mogę skopiować z karty tel lecz z komputera na kartę nie da rady ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No więc tak jak napisałem recovery -> toogle usb storage i masz pamięć masową

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi