Skocz do zawartości
Kuman

ROM Revelation 1.0.3 | JB | Sense 4+ | kernel 3.4.10 By SebastianFM

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkuję ten ROM przez kilka miesięcy i powiem, że nie jestem zbyt zadowolony.

Kilka razy na nim telefon zrestartował mi się, w większości przypadków było to jak chciałem zrobić zdjęcie, lub nagrać film.

Rom nie grzeszy prędkością. Są chwile gdy złapie zamułkę jakąś, pomimo, że prawie zawsze mam około 200 MB wolnej pamięci RAM. Jeśli chodzi o baterię to sądzę, że ubywa ona w dość szybkim tempie - trzyma ona od 1 dnia do 1,5.

Jedynie spoko, że jest sense 4+ i JellyBean i na prawdę wszystko chodzi.

Wynik w antutu w moim przypadku 10687. Chciałbym przetestwać inny ROM, taki który będę miał pewność, że jest stabilny, szybki i działa w nim wszystko! Zastanawiałem się nawet nad Cyanem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    htw

Ciekawe co piszesz, a te restarty z aparatem to poniżej 30 procent? Na Xda piszą że to wina starej baterii... W zasadzie trochę mnie te lagi odstraszają o których piszesz.. Ja wgram chyba CM 4.2.2, ale zastanawiam się nad tym Sebastianem.

Wysłane z mojego HTC Desire S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też jestem tak średnio zadowolony. Niby wszystko pięknie, super bez zająknięcia praktycznie a potem potrafi się "zamulić" nawet na kilka minut po czym telefon wraca do normalności. Czasami jest szybciej wyciągnąć baterię i włączyć na nowo. Może mi się to tylko wydaje, ale chyba dotyczy to wyłącznie aplikacji, które przeniosłem na kartę microSD. Niby tylko jedna wada, ale bardzo wkurza, jakieś gry po 2GB to jeszcze rozumiem, ale żeby przeglądarka tak zamuliła fon to się dziwię. No więc zamulanie, brak możliwości stabilnego grania w większe produkcję no i na koniec (co jest chyba winą samych baterii a nie ROMu) krótkie działanie na baterii. Czasami po dwóch godzinach używania bez dużego obciążenia SOC, tel potrafi już przejść do trybu oszczędnego. Tak więc jak już idę gdzieś dalej niż do sklepu osiedlowego to zabieram ze sobą ładowarkę :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet

A jesteś pewny, że nic Ci nie zżera baterii w tle ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tym romie nie działa mi Google Home z Kit kata. Nie wiecie co zrobić żeby działało?

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e przy użyciu Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kuman

Update 1.0.3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiotrD
    Na tym romie nie działa mi Google Home z Kit kata. Nie wiecie co zrobić żeby działało?

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e przy użyciu Tapatalk 4

Sorki za pyt.

Ale co to Google Home?

Czyżby jakiś nowy launcher od "Wójka G"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, nowy launcher od Google, domyślny w kitkacie

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dario

używam tego od dzisiaj jako alternatywe dla vipera, ktorego musialem wywalic bo tragicznie chodzil.

na razie jestem bardzo zadowolony, jak macie zwiechy to moze trzeba pokombinowac z kernelami, stara bateria tez moze troche krwi napsuc

No i dupka, pojawił się problem. Poza częstym muleniem przy uzywaniu przeglądarki internetowej dzisiaj wyłączyło mi tel przy robieniu fotki z lampą przy ok 25% baterii. Rzecz dziwna, bo takie cuda zawsze zwala się na baterię a moja jest nowa, ma z 2m-ce.

Jakie mogę wgrać kernele na ten rom ? aktualnie jest sebastianfm i podejrzewałbym, że to on spowodował problem z aparatem

Edytowane przez Dario

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, kupiłem ten telefon używany juz z tym romem, zauważyłem że nie mogę wejść w ustawienia hotspotu i nie mam jak zminić hasła, ani nazwy sieci, czy jest to wina romu?

http://forum.android.com.pl/f321/revelation-1-0-3-jb-sense-4-kernel-3-4-10-by-sebastianfm-313514/

Jeszcze takie pytanko z ciekawości. Ile trzyma wam mniej wiecej bateria? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi