Skocz do zawartości
Kuman

ROM Revelation 1.0.3 | JB | Sense 4+ | kernel 3.4.10 By SebastianFM

Rekomendowane odpowiedzi

Dario

co do baterii to nadal testuję, na razie wychodzi mi ok. 39h z wszystkim włączonym, bluetooth, wifi a jak nie jestem w zasięgu to hula hspda czy inny badziew z sieci. bateria nowa, ma ok. 3m-ce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przesiadłem się z ostatniej wersji Android Revolution HD. Póki co wszystko co mi potrzebne śmiga idealnie. Do tego Sense 4+ jest dużym plusem. Osobiście jakoś wolę romy wzorowane na stockach, stąd na początku też próbowałem Revolution który śmiga na 3.6.

Jedyne co mi przeszkadza to muzyka na słuchawkach. W Revolution beats audio miało dobrego kopala, a tutaj bieda. Ratowania się jakimiś wspomagaczami typu viper fx niewiele daje. Zostawiłem sobie apkę Seeder, która była chyba dołączona do Revolution, telefonik śmiga aż miło, żadnych lagów.

Niedawno wymieniałem baterię. Póki co jakoś nie miałem okazji żeby sprawdzić jak rzeczywiście wytrzymuje. Ciągle jakieś podpinanie pod PC, albo katowania telefonu, które raczej nie ma miejsca podczas normalnej pracy w tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

System działa wyśmienicie nie wiem czy to jest tu nowsza wersja czy nie ale pobierałem go z xda i zauważyłem, że jest bug z aplikacjami bo wyłączeniu wszystkich aplikacji w menadżerze zadaniach wczoraj wieczorem to rano gdy się obudziłem i wszedłem w niego znów miałem mnóstwo uruchomionych aplikacji których nie włączałem a co za tym idzie gdy telefon jest nie używany to niestety ale bateria się rozładowuje. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dario

Jakbym wrzucił kernel 1.2 albo 1.4 (jak go znajdę) to nie bedzie problemów z dzialaniem ROMu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    OcwiK

1.4 napewno nie zadziała albowiem jest zrobiony tylko pod ViperS 5.1.0. Z 1.2 nie powinno być problemów. Pozdrawiam

Wysłane z mojego HTCSensation przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dario

1.0.2 też nie dziala ;) tzn chodzi stabilnie, ale nie mogę wejść w ustawienia, niespodziewanie kończąc ich działanie :) teraz muszę znaleźć linka do 1.0.3, a pewnie nie bedzie to proste :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wypakuj boot.img i sflashuj przez fastboot.

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk 4

a jak to się robi???wypakowałem boot i jak to teraz dalej...., bo właśnie wisi mi na zielonym logo i nic się nie dzieje

ok poradziłem sobie z pomoca tego postu:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2290898

ps. jak dlugo sie ten rom bucha?

Edytowane przez lastfish

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam! mam pytanie i mały problem, brakuje w opcjach przełączania metody wprowadzania czyli zmiany klawiatury jest ona niewidoczna. Jak to można włączyć???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam :D zainstalowałem godzinę temu tten rom i jestem mile zaskoczony :D ttelefon na ustawienia lekko powyżej default 1566/260 , wcześniej miałem ViperS 5 który był poprostu kitowy :/ z tym telefonem miałem dużo problemów sam sie wyłączał i włączał dopiero po kilku dniach to samo było na Viper, mam nadzieję, że ten soft zakończy mój kłopot >:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Przesiadłem się z Venoma ViperS 5.2.0 na Revelation i jak sama nazwa wskazuje jest rewelacyjnie, jeżeli chodzi o baterię to na nowej Evo 3D 2300mAh mam obecnie 58% i działa już 35h przy normalnym użytkowaniu (sms, dzwonienie, facebook), wszystkie aplikacje w tle wyłączone, jeżeli chodzi o internet to włączam tylko wtedy kiedy potrzebuje.

Mam pytanie do użytkowników tego roma, strasznie brakuje mi takich rzeczy jak paska z szybkim dostępem do różnych opcji (WiFi, GPS, Latarka, Internet, Podświetlenie ekranu) były one dostępne w ViperS po rozwinięciu górnej belki, tóż pod godziną i datą był dostęp do wyżej wspomnianych opcji, czy da się to jakoś włączyć w relewelacji?

Również przydałby się wskażnik ilości % baterii na górnym pasku, sam graficzny wskaźnik średnio mi się podoba, a wchodzić cały czas w ustawienia i patrzeć ile % baterii mi się zostało jest średnio wygodne, da się to jakoś włączyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi