Skocz do zawartości
Phielman

Plik SWF od menu z Galaxy I5800

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Otóż kupiłem Samsunga Monte pół roku temu, a wtedy Android nie był jeszcze tak popularny i tak tani, a telefony nie były najlepsze. Ale nie o tym mowa :P.

Chciałbym zrobić mod'a do S5620 na Galaxy I5800 menu. Jednak potrzebne mi są grafiki itd.

Czy któryś z użytkowników posiada plik SWF od menu I5800? Albo może wyciągnął ikonki ;)?

Jeżeli było na forum - przepraszam, ale znalazłem tylko bezużyteczny motyw dla HTC.

Z góry pozdrawiam i dziękuję, drodzy użytkownicy :).

Edytowane przez Phielman

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Maly tips: zassij z netu touchwiz3 w wersji dla androida czyli rozszerzenie.apk - to menu launcher z i5800, jest sporo tego na sieci. Jak juz zassasz, zmien rozszerzenie apk na rar, rozpakuj i baw sie.

PS pliku swf nie znajdziesz...i5800 nie obsluguje flasha w wersji fabrycznej. Menu jest generowane na zywo.

Edytowane przez HarryRobinson

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już zassałem, napisałem nawet :P. Monte zupełnie inny jest firmware'owo :D.

Ale w tym motywie nie ma ikonek do różnych pozycji w menu, np. notatki, czy kalkulator :/. Ktoś posiada takowe ikonki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ikonki w menu touchwiz3 skladaja sie wlasnie z kolorowych pustych ikonek (tła) + pliki png z przezroczystoscia z konkretem (np. ikonka galerii) nakladane na tła. W pliku apk ktory ja zasalem sa i tła oraz wlasnie pliki png , tylko trzeba je samemu polaczyc np w photoshopie.

Awaryjnie razie czego poszukaj zrzutow ekranu z menu , mozna np w photoshopie powycinac i zrobic ikonki samemu. np z http://www.pianetacellulare.it/UserFiles/image/Samsung/Galaxy/samsung_i5800_galaxy3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki. W tym, co pobrałem nie ma, ale poszukam innego :P. Jak możesz, daj link do takowego TouchWizza ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z chomika zassalem bez logowania to nie wiem. Tutaj masz ikonki z androida 2.2 Android 2.2 Official Icons by ~wwalczyszyn on deviantART (na stronie po prawej link do zassania zipa)

Jak polaczysz je z tlami z pliku apk touchwiz bedziesz miec niezle menu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję :). Dam film, jak menu będzie gotowe :P. Tylko mało tych ikonek, ale coś wykombinuję ;).

Piwo Ci postawiłem :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko, jestem ciekaw tego motywu na monte.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x