Skocz do zawartości
margroth

Latarka z zaawansowaną funkcją auto przełączania.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy na tym forum i chciałbym sie podzielić moją pierwszą aplikacją opublikowaną w Google Play. Jest to latarka. Wiem, wiem, pełno tego syfu w markecie, ale moja posiada funkcję auto przełączania zależącą od natężenia światła odebranego z czujnika. Przy okazji można się dowiedzieć czy telefon ma czujnik światła, a jesli nie podstawowa funkcojonalność latarki i tak będzie działać. Napisałem ją też dlatego,bo latarka której używałem pobiera dane od uzytkownika i rozpowszechnia je. Moja nic takiego nie robi, można to zobaczyć w uprawnieniach, a w dodatku jest lekka i zajmuje mało miejsca.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adrspo95.torch&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5hZHJzcG85NS50b3JjaCJd

post-242717-14255726514829_thumb.png

Oto link do mojej aplikacji w sklepie Google Play. Chciałbym też nadmienić, że jest uwolnina od reklam, nie ma nawet tych "dyskretnych" jakiekolwiek to są.

Menu jak widzicie jest po angielsku, ale jest bardzo intuicyjne można wpisać granicę natężenia światła poniżej której latarka ma się włączać lub ustawić tryb z listy i włączyć auto switching, potem można go wyłączyć i wrócić do manualnego trybu. Nadmienie jeszcze, że w tryb auto przełączania, przełączenie może się zmienić za każdym razem kiedy dane z czujnika się zmienią.

Edytowane przez margroth
    dodanie screena

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Positive

Na Nexus 10 przy pierwszym uruchomieniu wisi cały tablet, trzeba wyłączyć i włączyć i udaje się uruchomić aplikacje, która niestety nie potrafi włączyć LED. Coś tu jest do poprawienia chyba.

Wysłane z mojego Nexus 10 za pomocą Tapatalk 4

Edytowane przez positivepl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi na se neo v działa. Natomiast niekoniecznie widzę potrzebę tej opcji auto. mam czujnik światła z przodu, a laterke z tyłu. ogólnie to wolę jak świeci całym światłem niż jest w trybie auto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi