Skocz do zawartości
sebek76

Huawei Y300 niebrandowany rom

Rekomendowane odpowiedzi

@r0bertt Nikt nie ma tego telefonu więc nikt nie wie i na nic nie da Ci gwarancji. Widziałem że już w wielu miejscach o to pytałeś. Kupiłeś telefon którego w detalu nigdzie nie kupisz w Polsce. Sprawdź specyfikację Y300-0000 i Y300-0100. Na polskich stronach jej nie ma bo szukałem. Ale jak gdzieś w sieci znajdziesz to sprawdź czym się różnią. Mam na myśli jakiś chipset, kontroler itp. Może się okazać że rom z Y300-0100 nie ma odpowiedniego sterownika do jednego podzespołu albo coś podobnego. Może również być tak że romy w obu telefonach niczym się nie różnią i działają bez zarzutu oba. Szukaj na zagranicznych forach. Może gdzieś ktoś ma podobny problem co Ty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kazik1902

Dzięki za zainteresowanie, dostałem kod do odblokowania bootloadera, ale boje się instalować cokolwiek na tym, bo w samsungu jeszcze jakoś odratowałem parę razy fona, a tutaj to nie wiadomo <bezradny>, był na nim język polski, ale po wipe już nie ma... najlepiej wgrałbym coś od nowa ale fabrycznego z wbudowanym polskim, tylko żeby go nie uwalić :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wgrałem soft B190 wszystko śmiga jak trzeba, ale nie mam paska notification panel. Wgrałem jakiś ze sklepu toggle bar czy jakoś tak ale jest do kitu. Nie działa mi np gps tzn. po kliknięciu na gps nic się nie dzieje. Przy oryginalnym romie załączał się bezproblemowo i pojawiała się ikonka kółka mówiąca o działającym gps. Jak dograć ten pasek ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szaron, działa. Tylko po wgraniu przywraca ustawienia fabryczne ;(

Nie da się tego jakość obejść ?

Nie chce mi się ściągać i konfigurować na nowo wszystkich aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi