Skocz do zawartości
Medion

Problem z połączeniem USB/Instalacją MTP

Rekomendowane odpowiedzi

Medion

Witam,

jestem nabywcą nowego P880 i nie ma mowy o uszkodzonym gnieździe czy kablu , mam problem z zainstalowaniem sterowników na Windows XP, przez to nie mogę wgrywać przez kabel żadnych plików. Nie oczekuje odpowiedzi i rad w stylu "użyj Airdroida" bo bliki które mam zamiar przesłać są zbyt wielkie na przesył i airdroid blokuje się.

Jaki jest problem połączenia tego telefonu przez kabel usb? czemu te sterowniki nie chcą się zainstalować?

Pozdrawiam, Medion.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli nie masz zainstaluj sp3. Trudno będzie powiedzieć czemu nie instaluja się jeśli nie piszesz jakie komunikaty się pojawiają lub co po kolei robisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Medion

Krok 1) podpinam kabel do PC potem do telefonu

krok 2) Na telefonie przeciągam żaluzję i wybieram "Połączenie przez USB"

krok 3) Z wybranych opcji wybieram "Synchronizacja multimediów (MTP)

I kolejnego kroku nie będzie ponieważ na komputerze pokazuje mi się okienko z Instrukcją instalacji i komunikatem

"Nie można połączyć z komputerem PC ponieważ sterownik Synchronizacji multimediów (MTP) nie jest zainstalowany.

Po kliknięciu poniższego łącza pobierania można zainstalować sterownik niezbędny do połączenia"

A więc pobieram dany sterownik i instaluje...

Przy instalacji wychodzi mi tak:"Welcome! This setup will install Windows Media Format 11 Runtime files. It is recommendedyou exit all other aplications before continuing with this install. Do you want to continue?"

Klikam tak. Potwierdzam licencje i czekam na zainstalowanie. następnie pisze ze instalacja zakonczyla sie powodzeniem i klikam zakończ po czym powracam do kroku 2. i wszystko zaczyna się od początku.

Mam nadzieje ze bardziej sie opisowo nie da tego powiedzieć jeśli nadal będzie problem po prostu nakręcę filmik co robie bo mecze się z tym od kilku tyg i powoli mnie to irytuje.

Dodam ze mam Windos XP SP3

Edytowane przez Medion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Clock

Poświęciłem kiedyś od groma czasu, żeby to fungowało na XP'ku - bezskutecznie... Nie man pojęcia, dlaczego jest tak, a nie inaczej. Na 7'ce nigdy nie miałem podobnych problemów.

Wysłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Medion

czyli nic tylko zmieniać system na 7ke xD zawsze spoko ><

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi