Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.com.pl! Czytaj więcej.. ×
obiektywny

Samsung Galaxy Tab 3 7.0 - Opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmienil sie tylko z wygladu wiec raczej nie zmienie Tab 2 na niego :-)

Wysyłane z mojego GT-P3110 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupilem i jestem zadowolony jest szybki i poreczny a na dodatek wreszcie gniazdo micro usb do ladowania a nie jakis aplopodobny wynalazek jedyny minus to dlugi czas ladowania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kupilem i jestem zadowolony jest szybki i poreczny a na dodatek wreszcie gniazdo micro usb do ladowania a nie jakis aplopodobny wynalazek jedyny minus to dlugi czas ladowania

Czy wykrywa ci pendrive przez usb?

Wysłane z mojego SM-T211 przy użyciu Tapatalk now Free

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    teriero

GALAXY Tab 3 7.0 (SM-T211-3G + Wi-Fi).Długo czekałem aby kupić wersję czarną "siódemki",inną niż pospolite "białasy" zalegające półki.

No i po 5-ciu dniach używania szybko zmieniłem go na poczciwego, świetnie zrobionego i przewidywalnego P-3100!

Już sama pierwsza instalacja sprawiła kłopot-ponieważ w stock ROM-e ustawione jest wygaszanie po 15 sekundach-co niektórym nie wystarcza do wpisania, zalogowania do kont, aktualizacji konta Samsung, przy pierwszym użyciu.

A wchodzenie do ustawień wygaszania w trakcie konfigurowania jest nieco karkołomne...

Póżniej były kłopoty z niestabilnym(kilkukrotnym) logowaniem na konto Google.

Jeżeli chodzi o wydajność - nie bawiłem się w jakieś antutu, czy inne cuda. Obserwowałem go z pozycji użytkownika narzędzia i zachowania aplikacji, które stale używam na innych tabletach.

Zainstalowałem kilka z kilkudziesięciu z kompletu swoich "żelaznych appek" z poprzedniego 3110 i zwątpiłem.

Wydajność i płynność jest tak denna, że już mi się nie chciało nawet instalować rzeczy,

które śmiało śmigały na Galaxy Tab 2 a ja z niedowierzaniem sprawdzałem czy rzeczywiście jest na pokładzie ten cały dual-core 1.2GHz Marvell Armada PXA986 CPU.

GPS (z AGPS) działa dużo wolniej niż w Tab dwójkach i sygnały są słabsze (gps test plus).

Wifi-mniejsza czułość i zasięg odbioru.Kilkukrotnie łączyło się długo i namiętnie, tak że musiałem skonfigurować ponownie połączenie.

Wykonanie -to już jest quintesencja bezmyślności i mogiła!

Co z tego, że przy pomocy designerskiej kosmetyki zwężono ramkę i "odchudzono tablet", jak i tak toto bez pokrowca nie można wziąć do ręki.(notabene Belkiny, czy inne etui, folie i akcesoria-mały wybór duże ceny w stosunku do tych dla Tab2).Nie ma nic bardziej genialnego jak ślizgająca i opływowa się obudowa!

Dodano plastikową obwódkę imitującą szczotkowane aluminium (takie "cóś"-jak w SGS+)

Tył-polerka na wysoki połysk z politurą typu Piano black, świecąca się jak lustro(albo psu jajka...) na której po jednym dniu używania widać rysy i odciski.(szmatka do wycierania odcisków-konieczna w kieszeni!) Można się zastanawiać czy to jest mobilne urządzenie do komunikacji, pracy i rozrywki, czy element ozdoby i dodatek do damskiej torebki w postaci polerowanej puderniczki z Androidem?.

To nawet Lenovo ze swoimi powszechnym A1000 ma lepszą obudowę.

Bardzo głęboko nienaturalnie osadzony przycisk Power w stosunku do głośności- w niektórych markowych "ubrankach" ochronnych' sprawia kłopot.

W porównaniu do 2-jki sama jakość i głośność mp3 (192-320 kb/s,na całkiem niezłych słuchawkach-Senheiser, Logitec) każe z miejsca użyć korektora PowerAmp'a i podbicia dynamiki, co źle świadczy o przetworniku.

To urządzenie sprawdza się jedynie jako ciut większy telefon (phablet?)-bo moduł telefoniczny i jego software-ma świetny!

No i im plus-doskonałe spasowanie obudowy. Reszta w skali 5-cio gwiazdkowej= zdecydowanie 2.

W stosunku do dwójek-można tą trójkę traktować jako jedynie miłą dla oka ciekawostkę przyrodniczą ze stajni Samsunga...

Stanowczo nie polecam.

A dla koneserów markowego, "mającego wszystko" kieszonkowego tableta o niekoniecznie super-hyper graficzno-wydajnościowych bajerach Nexusa (który niestety nie ma slotu na SDCard a cena z 3 G i rozsadną ilością pamięci -powala z nóg!) polecam za to szukać Taba"dwójki" z 3G (Świetny moduł telefonu,Aero2,"czysty" GPS, świetna obudowa, lepszy ekran, dłuższa praca na jednym ładowaniu,dostępność i tańsze akcesoria),który będzie wkrótce miał polską aktualizacje Androida a który niestety Samsung powoli wycofuje w imię koniunktury sprzedaży serii tych dziwnych 3-jek .

Pozdrawiam

:facepalm1:

Edytowane przez terieron

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nagel

Niektóre sztuki tego modelu mają uszkodzone płyty główne. Objawia się to tym iż po pewnym czasie użytkowania wyskakuje monit na czarnym tle KERNEL PANIC UPLOAD MODE. Urządzenie zgłoszone z tą usterką na gwarancji ma wymienioną płytę główną czasem nawet baterię. Sprawa tkwi w płycie głównej jak i w systemie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dario

Na szczęście jest to wygrana w prezencie, inaczej oddałbym go do sklepu przez okno. Nie wiedziałem, że samsung taki syf robi, przecież z tego nie da się korzystać. Net tnie równo, nie da się na żadnej przeglądarce korzystać bo co chwile ma freezy.

Zna ktoś ładny polski opis jak wgrywać ROMy, wraz z ROMami do pobrania ? :)

niby jest to proste, ale wolę mieć pewność.

Nigdy tego badziewia nie kupujcie, szkoda nerwów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze to nie wiem skąd takie opinie , albo nie potraficie użytkować owego tableta albo macie jakieś podróby .. jestem w posiadaniu tab3 7.0 od 2 tygodni i na nic nie narzekam ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe uwagi, jednak ja nie zauważyłem u siebie żadnej z wymienionych powyżej wad. Czy myślicie ze miejsce zakupu może mieć znaczenie - ja swoj kupiłem w Irlandii wersja z wifi bez 3g. wszystko pięknie śmiga i nawet nie myślę o zmianie softu samsunga na jakiś inny. model sm-t210 android 4.1.2 jzo54k.t210xxami9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ze swojego egzemplarza jestem srednio zadowolony.. ale to chyba raczej wina stocka.zdarzaja sie przycinki... czekamy na "chociaż" 4.3;p

Wysłane z mojego SM-T210 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi