Skocz do zawartości
Krygo

Cronos Gingerbread 2.2.4 [08.06.11]

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam ~5MFLOPS z linpacku. JIT + 710Mhz

Też mam JITa. Może po resecie się poprawi ;-)

Faktycznie, 4.9 wyciąga.

Dawno tego nie ustawiałem, wiec nie wiem czy dobrze pamiętam. Minimalne taktowanie procesora do wybudzenie telefonu to 350 mhz?

Edytowane przez glaedrem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

skąd macie JIT ? jest uniwersalny ? flashuje się go jak ROM ? opłaca się go wgrywać ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Krygo
    skąd macie JIT ? jest uniwersalny ? flashuje się go jak ROM ? opłaca się go wgrywać ?

Jest dostępny w ustawieniach (CM Extra -> Performance). Nic nie trzeba wgrywać.

Minimalne taktowanie procesora do wybudzenie telefonu to 350 mhz?

Kiedyś miałem ustawione ~250 i też nie miałem problemów. Teraz mam 350 i jest ok.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krygo a gdzie dokładnie jest to menu , i czy na villain romie 12.0 jest też JIT ? jakieś konsekwencje wiążą sie z tym że włącze JIT ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Krygo

To nie jest temat o VR12... Nawet nie wiem czy do niego jest JIT. Idź do tematu z tamtym romem i tam poszukaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miał ktoś problemy z wifi?? Jak włączę wifi za po paru sekundach się samo wyłączy, a sieci żadnych nie znajduje, reboot ani ponowna instalacja softu też nie pomoga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Krygo

Miałem tak z każdą wersją tego romu przy pierwszej próbie połączenia. Reboot zawsze pomagał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kurde nie pozwalaja mi dodac tematu o cronos ginger na xda caly czas pytaja sie czy mam pozwolenie, a userzy tylko czekaja na gingerbread'a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno wielu z nich wie o Cronosie, więc sobie znajdą. Feeyo ma zatargi z xda, więc lepiej nie przeklejaj nic z Cronosa tam, żeby nie mieć problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Miał ktoś problemy z wifi?? Jak włączę wifi za po paru sekundach się samo wyłączy, a sieci żadnych nie znajduje, reboot ani ponowna instalacja softu też nie pomoga.

Musisz zedytować build.prop (/system). W "linijce ro.wifi.channels=" wystarczy dopisać 13 na końcu, potem restart i wszystko powinno działać.

Ja za to mam trochę inne, mało istotne, pytanie. Mianowicie zauważyłem, że ikona zasięgu, od czasu do czasu, zmienia swój kolor z zielonego na biały. Zasięg jest przyzwoity, wie ktoś jak to zinterpretować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi