Skocz do zawartości
lolobolo

Jak rozpoznać czy SGS II to oryginalny SGS II ?

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie ma inne bebechy, poza tym, ten ekran w tej aukcji też nie powinien być szary tylko czarny:)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam inne pytanko :) zauważyłem że niektóre modele (allegro - używki) mają na pudełku pod napisem "II" 1.2GHz a niektóre nie.... czy jest jakaś różnica między tym a tym? Jak to wygląda u was?

P.S. osobiście sądzę że bez większej różnicy bo gościu dodaje też dowód zakupu że niby w komputroniku kupiony

Edytowane przez oleks805

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma różnicy, jedne miały drugie nie ;) ja chyba miałem 1.2ghz ;)

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lekka ulga, ale fajnie by było jakby się wypowiedziała osoba bez "1,2GHz" :P

Edytowane przez czysty76
    zamiast pisać dzięki na forum postaw piwo userowi od tego właśnie jest system piwny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Emil92

Ja nie mam na pudełku napisu 1, 2 GHz i wszystko oryginalne i śmiga ;)

Napisane za pomocą aplikacji Forum Android.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lekka ulga, ale fajnie by było jakby się wypowiedziała osoba bez "1,2GHz" :P

Nie mam, oryginał wyprodukowany w grudniu 2012.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Nabyłem niedawno telefon opisany w temacie, wszytko ładnie pięknie tylko męczy mnie jedna rzecz, mianowicie chodzi o to że u góry z przodu obudowy telefon nie posiada napisu "SAMSUNG" sprzedający w aukcji opisywał że pochodzi on z salonu PLUSA podczas rozmowy był bardzo wiarygodny, w związku z tym że nie miałem do niego jakoś bardzo daleko zachęcał do odbioru osobistego. Spotkałem się z różnymi kartonami w oryginalnych telefonach a jak wygląda sprawa tej obudowy???

Notatka od Moderatora: czysty76
    wykrzyk.png Wątek połączono z odpowiednim tematem. Opcja szukaj nie gruzie ;)
    Edytowane przez czysty76
    notka moderatora

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alfabet

Napis musi być. Może ekran miał stluczony i wymienił na chińczyka bez napisu. Każdy Samsung ma napis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zgadzam się z przed mówcą ze prawdopodobnie wyświetlacz był wymieniony masz możne jak porównać z innym telefonem < chodzi o wyświetlacz> ustaw te same tapety na obu i porównaj na sgs2 powinna być widoczna różnica

Miałem podobne obawy.... bo też ostatnio kupiłem sobie SGS2 przez allegro i tez miałem obawy ze mogła to być podróbka ale czytałem wiele rożnych wypowiedzi na temat podróbek SGS2 .... i tak:

po pierwsze sprawdziłem jakoś czy wszystko pasuje i nie trzeszczy

później patrzyłem na styki baterii i porównywałem z oryginałem ( w podróbkach są chyba 3 i mizernej jakości)

patrzyłem również na płytkę główną która w oryginale jest zielona i to widać pod kartą sim i microsd

na koniec sprawdziłem quadrant edycja standardowa parametry i porównałem z oryginałem myślę ze takie sposoby spokojnie wyeliminują twoje wątpliwości co to oryginalności urządzenia ...

PS: Następnym, razem nie ma co się napalać na okazje ze mało kosztuje czy coś w tym stylu ... Warto kupować od osób które są pewne i przemyśl 2 razy swój zakup a jak trzeba to i 1000 razy... sprawdzaj pytaj o wszystko przez email wrazie w masz dowód i możesz odesłać jeśli towar nie zgodny z opisem .. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Notatka od Moderatora: czysty76
    wykrzyk.png Wątek połączono z odpowiednim tematem. Opcja szukaj nie gruzie ;)

Hm nie pomyślałem żeby podpiąć się do tego tematu chociaż już wcześniej przeszukałem forum bez opcji wyszukiwania(bo nie byłem zarejestrowany)i czytałem go. mam nadzieje że znajdzie się jeszcze jakaś osoba, która się spotkała z takim przypadkiem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi