Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

JustArchi

[EOL] [CyanogenMod] ArchiDroid V3.X | Stabilny | Elastyczny | Zoptymalizowany | Wspaniały

Rekomendowane odpowiedzi

Jak z baterią ? Lepiej niż na stocku ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Użytkownicy polecicie podobnego roma do archidroid v3.1.5 w którym nie będzie problemu z słuchawką bluetooth . W wersji v1.1.7 śmiga a im nowsza wersja to pojawia sie problem z trzaskami podczas połączenia. Zestaw głośnomówiący jest mi niezbędny . pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

AudioFX wgl nie działa .. Rada --> Zainstalować ponownie apkę .https://forum.xda-developers.com/android/development/audiofx-t3361445

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najnowsza wersja tego wypieku jest z 12.11.2015? , odkurzyłem wczoraj starą S3 ( ma działać jako nawigacja) wszyscy zachwalają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako nawigacji bym tego romu nie polecał . Lepiej wgrać ArchiDroida ale na wersji andka 4.3 .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanko :) Czy warto jeszcze wracać do Archiego z 4.4 (bodajżę 3.0.2 ) ?? Z tego co pamietam śmigał ładnie, ale nie wiem czy nie ma jakichś problemów, mianowicie chodzi o błędy w googlowskich aplikacji. Nie zależy mi na nowym androidzie,chce tylko żeby moja s3 stabilnie śmigała :D Chyba że może zamiast tego jakiś inny czysty KK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam S3 z Archidroidem 4.3. Używam go w zasadzie głównie do Endomondo, czyli dane, czujnik tętna po BT, GPS, wifi. Jakiś czas temu, pewnie po którejś aktualizacji Endo przestał widzieć czujnik Polar H7, podczas gdy na innym telefonie problemu niema. Czy aktualizacja do tego 4.4 załatwi problem? Ktoś coś wie, o tam w endo namodzili?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi