Skocz do zawartości
jasikj

Odzyskanie danych z pamięci wewnętrznej

Rekomendowane odpowiedzi

jasikj
    Napisano (edytowane)

Witam,

przez przypadek usunąłem wszystkie zdjęcia z pamięci wewnętrznej. Chciałem użyć jakiegoś programu ale telefon nie jest wykrywany jako pamięć masowa. Przetrzepałem cały internet i znalazłem tylko jeden program SD mounter, który nie działa. Jest jakiś inny sposób na podłączenie telefonu czy straciłem zdjęcia na zawsze?

Edytowane przez Raciborski
    Dodano prefiks

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gedde

Musisz zrobić root'a, aby użyć montera.

Możliwe, że da się odzyskać o ile nie nadpisałeś tych danych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ar2ro7

Witam. Zrobiłem root'a, użyłem montera i telefon rzeczywiście działa jak pamięć masowa. Problem jest taki że Recuva i Pandora Recovery nie odnajdują żadnego zdjęcia, nawet ich śladu. Od czasu całkowitego wyczyszczenia pamięci - przez przypadek nic nie wgrywałem i nie robiłem zdjęć. Macie może jakiś pomysł?

Edycja..

Zaczynam od początku dla zainteresowanych. Oto moje doświadczenie z odzyskiwaniem utraconych danych np zdjęć. Na początku po utracie danych nie nagrywamy, nie przegrywamy i nie robimy nowych zdjęć żeby nie nadpisać tego co chcemy odzyskać. Przeczytałem (trochę za późno) że najlepiej zrobić obraz danych z karty lub pamięci wew i dopiero wtedy na obrazie próbować coś wycisnąć. Ja użyłem dwóch programów CardRecovery i R-Studio( te darmowe - patrz wyżej nic nie dały ) które spisały się całkiem nieźle i odzyskały wszystkie zdjęcia. Problem który pozostał to taki że wszystkie 54 zdjęcia wyświetlane są jako cztery powtarzające się fotki. Musiałem coś namieszać i mam tylko te cztery zdjęcia z innymi nazwami i wielkością .

1.Zrobić root'a, niestety tu pewnie utrata gwarancji.

2.Zainstalować SD mounter (dla Xperia P), uruchomić i wybrać pamięć masową.

3. Dobry program do odzyskiwania danych (np R-Studio lub CardRecovery - te sprawdziły się u mnie a wypróbowałem chyba z sześć innych)

Pozdrawiam

Edytowane przez ar2ro7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Biacho

Da radę odzyskać dane bez root'a?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Ja odzyskiwałem skasowane filmy programem DiskDigger  (Note 3) tylko trzeba mieć root i odzyskiwać je na zewnętrzną kartę pamięci w telefonie, aby przy odzyskiwaniu nie nadpisywać skasowanych danych.

Aha jeśli wasz telefon nie ma root-a  to żaden program nie pomoże, bo mają wtedy za słabe uprawnienia.

Edytowane przez abakusso

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam poszukuje programu podobnego do dr fone. Ten jest płatny a szukam czegos darmowego bo jako jedyny znalazł mi dane z pamieci wewnetrznej telefonu ale zeby je odzyskac trzeba zapłacić:/ Wiekszosc programow przywraca z kart pamieci ale no ja wszystko mam na tel a nie na karcie:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fbyttu
    Napisano (edytowane)

Jak odzyskać usunięte dane z Androida po przypadkowym kliknięciu przycisku usunięty, jak przywrócić utracone pliki z systemu Android, takich jak zdjęcia, wideo, audio, dokumenty, etc.Don't obaw. Tutaj proponujemy użyć Coolmuster Samsung odzyskiwania danych, to może pomóc przywrócić utracone pliki z Androidem z łatwością. 

http://www.samsung-messages-backup.com/samsung-recovery.html

Edytowane przez Fbyttu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jbscer

As far as i know, the data on the phone are store in the SIM card or phone internal memory, the data are still exist in the a differently way on the phone even if you has deleted These data, These data are not Immediately deleted from phone, you need to recover deleted data from android memory as soon as possible with recovery tools, in roder to prevent the deleted data has been covered by new data, to remember stop operating any app on the phone, then, install and recovery tools on your computer, connect phone to the computer and tuen on this tools by using computer, this tools will take some time to scan you phone device or memory to recover deleted data from phone, baside, it can Provide a preview that you '' can select the data you need, when all the process is completed, you can look at the data has been deleted Recovered or not, during the running of the program, .it will can keep your phone data and device seuried, 

Edytowane przez Jbscer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi