Skocz do zawartości
mmurawski17

Problem z GPS i Walkmanem po aktualizacji do JB

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już napisałem w tytule, mam dwa, o ile się orientuję nie omawiane jeszcze na forum problemy.

1. GPS nie może złapać zasięgu przez długi czas i w wielu różnych miejscach

2. Walkman nie widzi plików mp3, ale są one pokazywane w aplikacji filmy, co najdziwniejsze z teledyskiem. Gdy manualnie otwieram piosenki w walkmanie jest ok, vlc też je wykrywa. Pliki mp3 były ściągane z yt programem TubeMate, na ICS było ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Wyczyść dane walkmana albo wgraj go od nowa albo przeinstaluj soft to i z gps powinno pomóc. Oba problemy były omawiane na forum.

Edytowane przez stahura

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy będzie konieczna utrata wszystkich danych?

Wysłane z mojego LT22i

---------- Post dołączono 09-07-13 o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano 08-07-13 o 21:12 ----------

Ty chyba nie do końca nie zrozumiałeś mnie z tym walkmanem. Chodzi o to, że zdjęcia nie wyświetlają się w Walkmanie, tylko w filmach, w dodatku z teledyskiem. Wieczorem wrzucę screeny, o co mi chodzi.

---------- Post dołączono o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Próbowałem naprawić telefon przez PCC, ale po dordze przytrafiły się ajkieś problemy z netem, czego konsekwencją jest bootloop >:( Czy mi się to podoba czy nie będę musiał skorzystać z Flashtoola :mad:

---------- Post dołączono 10-07-13 o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano 09-07-13 o 16:11 ----------

OK, naprawione, walkman nie działa (jestem juz pewien że to z mp3 coś jest), gps jeszczce będę sprawdzał

Edytowane przez mmurawski17
    Podwójne dodanie się posta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam mam podobny problem z GPS-em juz chyba z 6 razy przywracałem ustawienia fabryczne i aktualizowałem soft i GPS niechce sie łączyć telefon siedzi godzine w oknie i nic , i mam jeszcze jaden problem z nawigacją co przywruce ust. fabr. to po paru dniach znika mi z systemu program do nawigacji (ta niebieska strzałka NAWIGACJA) jak by go kto odinstalował

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Canaris

Sugeruję zainstaluj ten program: https://play.google.com/store/apps/details?id=bucik.gps.satellite.signal.checker&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImJ1Y2lrLmdwcy5zYXRlbGxpdGUuc2lnbmFsLmNoZWNrZXIiXQ.. Pierwsze wykrywanie satelit może potrwać nawet kilkanaście minut. Później już powinno być dużo szybciej. Mi w oknie łapie fixa ale nie musi to być regułą ponieważ budynek znacznie tłumi sygnał. Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do połódnia załączyłem GPS test złapał zaraz potem za pare godzin jechałem na rowerku i złapał mi sygnał do Endomondo dopiero gdzieś po 1 km

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mysle ze to przypadłosc jb. U mnie po 5 km dopiero załapał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi