Skocz do zawartości
mmurawski17

Invi - fukcjonalna aplikacja SMS z pięknym interfejsem!

Rekomendowane odpowiedzi

@Croppi nie wczytasz wiadomości ze stockowej apki, invi to apka która jest tak jakby oddzielona od stockowej aplikacji do smsów, podobna sytuacja jest przy usuwaniu wiadomości, usuniesz w systemowej a w invi zostaną :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ta aplikacja nie obsługuje mmsów?

Podobno jeszcze nie ale ta funkcja jest w fazie beta.

Sent from my FreeWAY TAB 7.0 using Tapatalk 4

---------- Post dołączono 25-08-13 o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano 24-08-13 o 15:13 ----------

Dziś wyszła aktualizacja - można już mmsy wysyłać, wkrótce będą także przychodzące. Jest też kilka innych nowych opcji, polecam

Wysłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowe czyli jakie? Da się odpisać na sms w popupie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie. Da się wysłać obrazek jako link i jeszcze coś ale yo chyba w czacie

Wysłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najniwsza aktualizacja wnosi tryb poziomy, obsługę Google Voice i lepszą obsługę MMS.

Wysłane z mojego LT22i przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    srdz

zrobilem backup rozmowy (sms) w invi poprzez opcje 'archive', wyskakuje komunikat 'conversation archived succesfully' ale mam problem z namierzeniem jej ... gdzie ona jest ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tośka

Witam. Korzystam z tej aplikacji również , tzn chciałabym ale mam problem z wysłaniem sms. Przychodzące dochodzą normalnie ale ode mnie nie wychodzą. Być może nie mam zaznaczonej jakiejś opcji i nie wiem.

---------- Post dołączono o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Mało tego , nie mogę wysłać w tej chwili sms z systemowej aplikacji nawet nie wspomne o mms. ustawiłam w invi APN recznie tak jak mam w telefonie od zawsze ale też nic. proszę o pomoc bo nie wiem jaka cholera sie dzieje. juz wyłączałam telefon i te ustawienia przerobiłam pare razy i nie wiem. a szkoda bo nie chce jej odinstalować.

---------- Post dołączono o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Ok smsy wysyła ale co z mmsami? Czy ja powinnam ustawić recznie APN taki jak mam w telefonie czy nie zaznaczać tej opcji? ach i jeszcze pytanie do ustawień: send photos as links via SMS czy send photos as mms? I taka opcja jak Carrier Preset mam ustawiony na Not set a tam jest wybór różnych sieci i nie wiem czy powinnam wybrać jakąś opcje. Przełączam sie na Handset to mms pobiera bez problemu i wysyła. Przechodzę na invi i lipa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej sprawdź konfigurację mms na stronie swojego operatora i ustaw ręcznie skoro ci nie przychodzą.

Wysłano z htcsensation&tt4&sk3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tośka

No tak , tylko systemowa pobiera normalnie, handset to samo więc czemu tu nie chce, ustawienia są te same Playowe. Czasem korzystam z zasięgu T-Mobile bo int szybciej chodzi i orange. Ale to znaczenia zapewne nie ma , bo tak jak mówię systemowa wysyła i odbiera. Invi ani nie wysyła ani odbiera.

---------- Post dołączono o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

No du*a blada. Ustawiłam APN tak jak mam w telefonie ustawione do MMS i lipa.

MMSC http://10.10.28.164/mms/wapenc

MMS Proxy 10.10.25.5

MMS Port 8080

Na tych ustawieniach MMs normalnie na innych aplikacjach śmiga. Może ktoś ma tel w Play i używa Invi? To proszę o jakieś wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi