Skocz do zawartości
mmurawski17

Invi - fukcjonalna aplikacja SMS z pięknym interfejsem!

Rekomendowane odpowiedzi

dawidm

Czy ktoś korzysta z Invi na Kitkacie? Ciągle dostaję podwójne smsy mimo wyłączenia powiadomień w stockowej appce i Hangouts. Wydaje mi się, że problem jest w tym, że nie można ustawić na Andku 4.4.2 Invi jako globalnego klienta sms...

EDIT - naprawione, wina programu, w updacie naprawili, także post do kasacji

Edytowane przez dawidm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ach i jeszcze pytanie do ustawień: send photos as links via SMS czy send photos as mms? I taka opcja jak Carrier Preset mam ustawiony na Not set a tam jest wybór różnych sieci i nie wiem czy powinnam wybrać jakąś opcje.

Co do pierwszego pytania - wybor nalezy do ciebie :) Chodzi o to czy chcesz aby wysyłało normalnie MMS czy (o ile dobrze rozumiem) zdjecia wstawialo na serwer i wysylalo linki (SMS) Co do drugiego są to automatyczne ustawienia operatorów, niestety nie ma polskich. Trzeba wpisać ręcznie, wzór jest na stronie Konfiguracja Internetu i MMS w Play!. W najblizszym czasie postaram sie napisac do autorów aby dodali polskie dane do Auto Carrier, więc jakby ktos mial dane innych polskich telekomów to proszę na pw :) Wesołych Świąt :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś korzysta z tego komunikatora ?

Jak działa w praktyce ?

W komentarzach na google play piszą, że codziennie przychodzi płatny sms ?

Po instalacji dałem Skip odnosnie rejestracji i teraz nie wiem gdzie to znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, od niedawna korzystam z tej aplikacji i generalnie bardzo byłabym zadowolona, gdyby nie małe ale... Nie mogę odbierać i wysyłać mmsów. Przerobiłam już różne opcje w ustawieniach mms i nadal nie działa. Jak pisał mmurawski17, podobno ten problem został już rozwiązany, ale po aktualizacji nadal nic...Proszę o pomoc, może powinnam jeszcze coś zmienic w ustawieniach. (Przy obieraniu mms mam info, że zdjęcie jest ładowane, trochę to trwa i nadal nic..MMS-no subject....i znowu to samo, czyli download......) Zdjęcie przyszło poprzez wcześniejszą aplikacje do sms/mmsów, pomimo że invi ustawiłam jako główną apl., smsy już tylko przychodzą poprzez invi. Będę wdzięczna za pomoc/Lidia

---------- Post dołączono o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Hej, czy to co napisałeś, ze można wysyłać mmsy, jest w najnowszej aktualizacji?? Mógłbyś mnie pokierować, jak ma ustawić parametry mojego Sony Xperia (w sieci Play)? dziękuję/Lidia

Podobno jeszcze nie ale ta funkcja jest w fazie beta.

Sent from my FreeWAY TAB 7.0 using Tapatalk 4

---------- Post dołączono 25-08-13 o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano 24-08-13 o 15:13 ----------

Dziś wyszła aktualizacja - można już mmsy wysyłać, wkrótce będą także przychodzące. Jest też kilka innych nowych opcji, polecam

Wysłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up:

Przykro mi, ale nie pomoge gdyż przestałem korzystać z invi

Edytowane przez pan_żabka
    Nie cytujemy posta poprzedzającego ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi