Skocz do zawartości
reggae.danek

opinie telfonu

Rekomendowane odpowiedzi

witam zamierzam kupić ten telefon jak go oceniacie ponoć troszke lipnie z dotykiem jest i jak jest z baterią bo zależy mi tylko na internecie przez wifi czekam na wasze opinie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam go rok i dobrze się sprawuje do internetu trochę ciężko z większymi stronami takimi jak ♥♥♥♥♥♥♥♥ ale jakoś daje radę. Dotyk kwestia przyzwyczajenia do najlepszych nie należy (ekran oporowy). Bateria jak średnio korzystasz to cały dzień wytrzyma. Ja nie raz wyciągam 2 dni ale to rzadko jak tylko rozmawiam i pocztę sprawdzam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiesz mi chodzi o neta ale o gg mi chodziło tylko nie napisałem a dotyk jak sie sprawuje bo w tym telefonie jest chyba oporowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo

No przecież Kolega napisał:

Dotyk kwestia przyzwyczajenia do najlepszych nie należy (ekran oporowy)

Moim zdaniem ta technologia jest zaletą. Ekran jest tak mały, że trudno go obsługiwać palcem. Za to świetnie działa na nim rysik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    drutex

Ja bym się już nie pchał w telefon. No chyba tylko jako ruter Wi-Fi. Chyba że chcesz polizać androida od strony modyfikacji to jak najbardziej się na da.

Wysłane z mojego GT-I9000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi mi tylko o dobry tani telefon z androidem a tu widze że nawet cm 10 jest a polecacie jakieś telefony z androidem tak do 300 zł

---------- Post dołączono o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

i ci co używają cm 10 niech mi powiedzą czy cm działa poprawnie bo słyszałem że nie działa poprawnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam wgrany ten http://forum.android.com.pl/f200/rom-jb-cyanogenmod-10-final-2-fast-and-stable-fully-working-update-273169/ ver. Final #2 nie działa tylko tethering przez usb (podobno muszę wgrać jeszcze raz i będzie działać) a i aby działał hotsopt musisz przed uruchomieniem włączyć bluetooth jak już się uruchomi wyłączasz bt i działa poza tym nie działa a dobrze tryb głośnomówiący tak jak byś ściszył na minimum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo

Nie działa to i owo, przed uruchomieniem tego czy tamtego musisz włączyć (albo wyłączyć) to lub śmo, po ponownej instalacji podobno będzie działało itd...

Ludzie, to po kiego wam te mody? Co zyskujecie oprócz ciągłych problemów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hotspot to i tak nie będe używał najważniejsze żeby aparat działał (chociaż i tak pewnie jest lipny) wif i to chyba takie najważniejsze bo wiadomo dotyk itp to działa a takie rzeczy jak hotspot to mi nie potrzebne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo

I co, aparat i wifi nie działa na oryginalnym romie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi