Skocz do zawartości
michciu91

[S6500D] Włącza się do momentu napisu: Samsung i dalej 'nie idzie'

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio Mini2 się rozładował i wyłączył, więc podłączyłem go do ładowania, gdy chcę go włączyć pojawia się animacja początkowa i rozruch zatrzymuje się na logu Samsunga i nic dalej się nie dzieje. Komputer go wykrywa, tj. pojawiają się dyski przenośne, do których jednak nie mam dostępu (pokazuje się komunikat z prośbą o włożenie nośnika). Kies także wykrywa urządzenie lecz po kilku minutach wyświetla komunikat, że urządzenie nie jest obsługiwane. Dodam, że nigdy nie majstrowałem w nim przy sofcie, nie robiłem nawet roota. Czy jest jakaś możliwość odzyskania danych (zdjęć i innych plików), gdyż wszystkie są na telefonie, nie mam karty SD :/ gdy go oddam na gwarancję pewnie wszystko mi przepadnie....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mozesz wgrac soft ale wtedy ic przepadna aplikacjie ale zdjecia i wszystko co miles w karcie zewnetzrnej zostanie , mozesz jeszcze wgarc cwm i wlaczyc nosnik danych -wtedy po prostu se wszystko skopiujesz ;) Tylko po wgraniu cwm musisz uzyc aplikacji Trilage Away (jakos tak w podwieszonych tematach jest) do tej aplikacji musisz miec roota i odzyzyszaksz gwarancje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie lepiej wejść w recovery i wipe ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lepiej użyć odina bo być może to jakiś wirus namieszał w systemie...

a po wgraniu odinem czystego softu licznika nie nabijesz - sprawdzałem więc triagle away potrzebny nie będzie ;)

btw. hheelloo po co mu niby CWM ?

i aplikacji nie stracisz - wipe'ów po tym nie musisz robić tylko pliki systemowe się podmienią

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytales wogule moj post ? Po to oby mogl se skopiowac zdjecie itp ...

Tapnięte z mojego mini 2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale np. zdjęcia czy muzyka nie usuną mu się ani po zrobieniu wipe'ów ani po wgraniu czystego softu odinem więc po co mu CWM :P

odin usuwa i od nowa wgrywa tylko pliki systemowe i Wipe'y w sumie też ruszają tylko pliki systemu bo nawet jak jakąś gierkę jak np. GTA 3 miałeś na telefonie i po wipe'ach czy wgraniu czystego softu odinem nie musisz znowu pobierać tych kilkuset mega tylko plik .apk musisz wgrać tak samo muzyka zdjęcia i wszystkie śmieci zostają na karcie pamięci - zarówno zewnętrznej jak i wewnętrznej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisalem to po to a jak by mu sie nie chialo qgrywac to tak moze zdjac te zdjecia z telefonu a wiec sie odwal !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DienoX

hheelloo, nawo266 ma 100% odin podmienia tylko pliki systemowe na partycjach EXT4 systemowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    moze zdjac te zdjecia z telefonu

?

słuchaj jak autor wgra CWM to nabije licznik czyli straci gwarancję a po co kombinować skoro wystarczy sflashować odinem czysty system i po sprawie - nawet aplikacji nie straci jeżeli sam wipe'ów nie zrobi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1.Musi zroboc wipy jezeli ma taki blad ! :P

2.Podalem ze mpze zrobic tak ale i moze zrobic inaczej - daje najwiecej mozliwych opcji zeby mogl sobie wybrac !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi