Skocz do zawartości
spooks

Samoczynnie zmieniający się adres MAC karty Wi-Fi po restarcie telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

spooks

Witam.

Od wczoraj jestem posiadaczem Monsterka i mam problem... Mianowicie po każdym restarcie/wyłączeniu telefonu zmienia mi się adres MAC karty Wi-Fi w telefonie. Można coś na to poradzić? U Was też się tak dzieje? Próbowałem różnych ustawień, przywracałem tel do ustawień fabrycznych i bez skutku... adres MAC po każdym restarcie jest inny.

Edytowane przez pavulon00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arean

bodajże w apce battery monitor widget od 3c w zakładce tests są opcje dotyczące wifi, może tam poszukaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, iż w tym przypadku rozwiązaniem jest reklamacja u sprzedawcy (ewentualnie do serwisu w ramach gwarancji). Na początku lipca nabyłem Imperiusa Energy, zauważyłem podobne objawy, przy czym u mnie zmieniał się adres MAC karty każdorazowo po wyłączeniu i ponownym włączeniu wifi. W tym samym dniu co otrzymałem telefon, usterka została zgłoszona w sklepie. Przysłali nowy, po pierwszym włączeniu okazało się, że usterka występuje ponownie. Kolejny egzemplarz powędrował do sprzedawcy, z wnioskiem o wymianę na właściwie działający.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spooks
    Wydaje mi się, iż w tym przypadku rozwiązaniem jest reklamacja u sprzedawcy (ewentualnie do serwisu w ramach gwarancji). Na początku lipca nabyłem Imperiusa Energy, zauważyłem podobne objawy, przy czym u mnie zmieniał się adres MAC karty każdorazowo po wyłączeniu i ponownym włączeniu wifi.[...]

Faktycznie teraz dokładniej sprawdziłem i u mnie z Monsterem jest to samo. Przy każdym włączeniu i wyłączeniu WiFi zmienia się adres MAC (no i przy restartach telefonu). No nic będę reklamował. Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi