Skocz do zawartości
mateo1111

[4.2.2] 11/07/2013 | CarbonRom JB (Unofficial)

Rekomendowane odpowiedzi

StabiL

Chyba pora odblokować bootloadera :) Może zrobię mały offtop ale liczę, że ten rom lub może jakiśinny nie będzie jadł baterii i będzie wysoce zoptymilizowany:) Na razie co mamy to CMa, PACmana, Avatara i Carbona... i pytanie czy deepsleep działa tutaj ołrajt?:P echo oraz głuche telefony z postów wynika, że zniknęły :) no ale tweaki tweakami, ale bateria też musi jakoś chodzić :) Takie HALO może być ciekawe... tylko mam pytanko... skoro większość romów bazuje na CMie to czy zużycie bateri może być mniejsze?:> Nie znam sie na tym totalnie i mnie to zastanawia... skoro bugi są te same to i żarcie prądu też? czy mniejsze, wieksze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxver

Jeszcze jest Slimbean. Poprostu przetestuj sobie każdy system osobiscie. Zależy co powoduje wiekszy pobór energii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie pisza ze slimbean jest szybszy, to już czysty CM jest na L9 szybszy niż ten slim, nie wiem jak ten rom. testowalem go na dwoch launerach od xperii z i s4, tnie w cholere jedynie to troche pomagaja wylaczenie paru ocji programistycznych ale tylko troche, animacje nie sa plynne. chociaz moglem to napisac w tamtym temacie i mam pytanie kiedy bedzie mozna miec 1080p?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rom całkiem dobry - chyba nawet nie ma problemów z rozmowami ale teraz boleśnie widać brak nowocześniejszego kernela , bateria leci szybko ... dużo za szybko :-/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xbaker

Szkoda tylko, że większość ustawień niejest przetłumaczona na j. polski, izie się pogubić.

Na razie nie zauważyłem żadnych większych błędów względem CM10.1, wybudzanie telefonu szybsze niż na CM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vid3L

Rozmowy bez żadnych zastrzeżeń. Bateria leci szybko i tak jak pisałem tłumaczenie w ustawieniach przydało by się jednolite.

Z tego co jeszcze zauważyłem to nie wygasza ekranu podczas rozmów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O, faktycznie :E

Spróbuję coś z tym zrobić ale nic nie obiecuję :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xbaker

No nie gaśnie, sam nie zauważyłem, a może po prostu nie mam z kim rozmawiać... :E

Ala da się z tym żyć, a ustawienia dałbyś radę porządnie przetłumaczyć? Jest tego tyle, że powoli się gubię :...:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja narazie przesiadłem sie z paca na slima i nie żałuje zero problemów,żżadnego echa czy głuchych telefonów:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    StabiL

A jak bateria?:> iii dźwiek muzyki na słuchawkach??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi