Skocz do zawartości
Surowy123

Smartfon do 450 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chcę kupić pierwszego smartfona z Androidem. Kwota jaką dysponuję to 450 zł. Telefon musi być nowy. Przesyłka musi być z Polski (nie z Hong-Kongu lub podobnych). Zastanawiałem się między Samsung Galaxy mini2 a Sony Xperia Tipo, jednak wolę Tipo, ponieważ z tego co czytałem to Galaxy nie otrzyma jednak aktualizacji. Jednak, czy znajdę coś lepszego w tej cenie? Ponieważ Sony Xperia Tipo znalazłem za 349 zł, a to 100 zł poniżej max. ceny. Oto link: Nowy Sony Xperia Tipo Black GW 24 M FV St21i (3386152269) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . Zależy mi na GPS. Z góry dziękuję za pomoc ;).

Edytowane przez Surowy123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Squash

Jeśli chodzi o te dwa telefony są bardzo podobne. Tipo ma większą baterię ( 1500 przy 1300 w Mini 2 ), Mini ma nowszy Bluetooth 3.0 ( Tipo ma 2.1 EDR ). Ja bym się rozejrzał nad czymś używanym jak np: Neo V , SGS , Live with Walkman, L7, Xperia U. Z tego co widzę do tej kwoty przy odrobinie szczęścia można by znaleźć również Ace 2.

Każdy z nich byłby lepszym wyborem w moim odczuciu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy mi na nowym telefonie. Znalazłem takiego Ace 2: SAMSUNG GALAXY ACE BIAŁY BEZ LOCKA GW24M FV2GB (3376851910) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . Byłby on w moim zasięgu cenowym. Tylko wolałbym czarny, a nie znalazłem w podobnej cenie czarnego, od pewnego użytkownika na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    asffaf

Ładny ten biały, nawet zauważyłem że telefony o kolorze mniej popularnym bardziej trzymają cenę. Zobacz jeszcze na gumetree czy tablica.pl w fajnych cenach można coś trafić.

Swypniete z ZTE V970

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mówcie, że Ace 2 będzie lepszy? Z tego co przeczytałem to ma Androida 2.3 :(.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tpircs

Ace 2 będzie o niebo lepszy, tak ma androida 2.3 ale jest już oficjalna aktualizacja do 4.1.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę też, że Ace 2 ma większy wyświetlacz. Ok w takim razie chyba go wezmę ;). Dziękuję wszystkim za pomoc.

EDIT. Ups, okazało się, ze ta aukcja to Ace, a nie Ace 2 :(. Niestety, ale najtańszy Ace 2 nowy znalazłem za 550 zł. Więc jaki telefon mi polecacie, nieco tańszy?

Edytowane przez Surowy123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tpircs

nowy na aukcji znalazłeś za 550, a licytacje kończą się często mniejszą kwotą, poluj na okazje a w tydzien max dwa tygodnie kupisz go za 450zl. Ace 2 to najtańszy dwurdzeniowiec i można powiedzieć, że ten telefon to minimum żebyś się nie zraził do androida. Galaxy Ace 1 to strasznie słaby sprzęt, kupisz coś pokroju Ace 1 i potem będziesz się denerwował "ani to ani to na nim nie pójdzie"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak miałbym wybierać między Galaxy mini 2, a Xperią Tipo, to co byście mi polecili? Podobno po zainstalowaniu kilku aplikacji Tipo bardziej tnie. Ma ktoś jakieś doświadczenia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Squash

Ja bym wziął raczej Mini mimo iż ma mniejszą baterię ale na 100% będzie mieć większe wsparcie deweloperów, a co za tym idzie będzie więcej romów, modyfikacji do wgrywania :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi