Skocz do zawartości
grapcio33

HTC One - uchwyt rowerowy

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie ten pierwszy. Mam taki sam dla Desire S i sprawdza się znakomicie. W deszczu też daje radę.

Wysłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tyle że w tym pierwszym utrudnione sterowanie :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fakt. Ja po prostu włączam endomodo albo navime i śmigam. Do rozmów mam słuchawkę BT. Zatrzymywanie się i wyciąganie telefonu z pokrowca jest uciążliwe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli nie da się spokojnie przez tą folie w pokrowcu korzystać z telefonu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzystać się da, ekran dotykowy normalnie reaguje. Jednak rozmowa telefoniczna przez pokrowiec jest niemożliwa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam ten pokrowiec, ten wodoszczelny. Ekran reaguje normalnie, dźwięk słychać normalnie, mnie też rozmówca słyszy jak mam głośnomówiący. Ale najlepszym rozwiązaniem słuchawka bluetooth ;] trochę mi się nie podoba to, że trzymanie do kierownicy jest wysokie, i telefon jakoś nienaturalnie mocno odstaje od kierownicy, ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia. czas pokaże jak mocny jest plastik, czy nie pęknie przy jakimś małym skoku z krawężnika :)

najlepszy jest efekt po wyjęciu z tego pokrowca, telefonik wydaje się taki malutki i leciutki :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie a moglibyście polecić jakiś uchwyt który umożliwia nagrywanie filmu po zamontowaniu telefonu na kierownicy z tego co widzę Uchwyt rowerowy ANTISHOCK typu HR do HTC One (M7) (3337996810) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ten ma otwór na obiekty ale prawdopodobnie po zamontowaniu pół kkadru to będzie kierownica ;) Ma ktoś jakieś doświadczenia w tym temacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest dedykowany uchwyt samochodowy zamocowany na głowicy rowerowej. Jak dla mnie wywalenie pieniędzy w błoto. Po pierwsze - takie trzymanie sprawdza się w samochodzie, podczas jazdy rowerem już niekoniecznie. Na rower telefon powinien być lepiej zabezpieczony przed ewentualnymi upadkami, podskokami itp. Po drugie - zakup dobrego ochronnego uchwytu to koszt dość spory. Z pewnością rozważyłbym zakup taniej kamerki HD do sportów extremalnych. Na pewno nie będzie kręciła gorzej niż One.

No, chyba że jeździsz rekreacyjnie po ścieżkach rowerowych. Wtedy mógłby się sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też bym się bał o telefon w tym uchwycie, jeden większy krawężnik i nieszczęście murowane :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi