Skocz do zawartości
myrkul

Kontakty - pomoc w ogranięciu tego .....

Rekomendowane odpowiedzi

myrkul

Hej, Mam telefon HTC Desire HD i szczerze nie ogarniam kontaktów w tym telefonie.:facepalm1: Jakimś cudem pojawiły się u mnie kontakty z telefonu mojej dziewczyny (gdy klikam z panelu głównego w TELEFON). I teraz pytanie jak to masowo usunąć? Nie widzę opcji zaznacz a potem usuń a ręczne usuwanie kontakt po kontakcie to jakąś masakra.... Ewentualnie czy istnieje jakiś program do zarządzania kontaktami z poziomu PC (np Nokia miała PC Suite)?

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest taki program jak PC Suite dla Nokii, ściągniesz go bezpośrednio ze strony producenta z zakładki "Pomoc". Musisz dobrze poszukać bo HTC łaskawie nie produkuje jeszcze modelu HTC Desire HD i nie ma go w produktach ani supporcie na swojej stronie. Program ten to HTC Sense o ile się nie mylę. Jeżeli masz kontakty innej osoby to najprawdopodobniej uruchomiłeś jakąś synchronizację (np. Outlooka na PC).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    myrkul
    Jest taki program jak PC Suite dla Nokii, ściągniesz go bezpośrednio ze strony producenta z zakładki "Pomoc".

Nie ptyam się o PC Suite dla Noki ani skąd to ściągnąć, pytam o podobny program do HTC:facepalm:

Musisz dobrze poszukać bo HTC łaskawie nie produkuje jeszcze modelu HTC Desire HD i nie ma go w produktach ani supporcie na swojej stronie.

Jak nie produkuje jak trzymam ten telefon w ręce:idiota: Zresztą ten dział forum jest poświęcony temu telefonowi:idiota: Ty w ogóle wiesz co piszesz?

Program ten to HTC Sense o ile się nie mylę.

A to nie jest czasem zwykła nakładka od HTC na androida?

Może ktoś mi udzieli jakiejś SENSOWNEJ odpowiedzi?

Thx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przysiąść na tyłku i zrobić porządek w kontaktach na Gmailu ;) (jezeli masz je na SIM to najpierw synchronizuj z Gmailem a potem ręcznie elegancko popraw co trzeba) Raz a dobrze, a potem nie będziesz miał juz zadnych problemów z kontaktami. Przez Gmail bardzo sympatycznie zarządza sie kontaktami. Mam nadzieję, ze logowałes sie ze swojego konta Gmail, a nie kobiety ;) Bo to mogłoby być przyczyną posiadania jej konataktów :P Konto Gmail to podstawa w telefonach z Androidem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    myrkul

Ok, dzięki za informacje.

A mam jeszcze jedno pytanie, Mam widget Kontakty, pododawałem sobie fotki do kontaktów. Przez pierwsze pare dni fajnie wszystko wyglądało. Niestety ostatnio drastycznie pogorszyła się jakość fotek, pikseloza straszna. Jak skasuje i przypiszę zdjęcia od nowa z galeri do kontaktów to znowuż parę dni jest ok a potem pikseloza. Masz może na to jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mam jeszcze jedno pytanie, Mam widget Kontakty, pododawałem sobie fotki do kontaktów. Przez pierwsze pare dni fajnie wszystko wyglądało. Niestety ostatnio drastycznie pogorszyła się jakość fotek, pikseloza straszna. Jak skasuje i przypiszę zdjęcia od nowa z galeri do kontaktów to znowuż parę dni jest ok a potem pikseloza. Masz może na to jakiś pomysł?

Mam to jest wina Google ... Po każdej snchronziacji z kontem google kontaktów zdjęcia przypisane do nich są na nowo synchronizowane z kontem Google a oni juz "psują" zdjęcia ... Lepiej jest ustawiac fotki z FaceBooka oni nie maja jakiejs chorej kompresji :/ Niemniej kazdorazowa synchroznizacja kontaktow z Gmailem pogorszy jakość przypisanych zdjęć. I nie raz o tym było na forum ... DHD to DHD ale nadal to system Android i inne działy tez trzeba przeglądać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę że kolega za bardzo nerwowy bo nie tylko że nie chce się mu "przysiąść" nad kontaktami w swoim telefonie to jeszcze nie rozumie sensu tego co napisałem. Pisząc o PC Suite napisałem Ci że HTC ma kompatybilny program podobny właśnie do PC Suite a nie miałem zamiaru zachęcać Cię do korzystania i ściągania PC Suite. Odnośnie "nieprodukowania" HTC Desire HD, nie zrozumiałeś za grosz przekąsu i złośliwości w stosunku do producenta? Wejdź na stronę htc.com i znajdź taki produkt jak HTC Desire HD, zapewniam że nie znajdziesz, stąd moje stwierdzenie "łaskawie nie produkuje". Najpierw przeczytaj dokładnie co ktoś ma do powiedzenia, zrozum sens jego wypowiedzi a dopiero potem używaj "Ty w ogóle wiesz co piszesz". Mam nadzieję że tym razem zrozumiałeś o co mi chodzi. Odnośnie fotek przy kontaktach nie pomogę Ci bo nie używam tej funkcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuję raz przeprowadzić synchronizację kontaktów z Gmailem (chyba,że dodajesz codziennie nowy kontakt) później w DHD odznaczyć synchronizację kontaktów (nieaktywna-tylko kalendarz i poczta) poustawiać sobie fotki kontaktów i na koniec robić w menu kontakty - import-export na kartę pamięci...nawet po HR będziesz mógł z karty przywrócić wszystkie kontakty z pięknymi ich fotkami.

Ja tak robię (jeszcze używam My Backup PRO) dlatego nigdy nie mam problemu ze zdjęciami kontaktów...ta pixseloza jest denerwująca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Proszę bardzo HTC - Products - HTC Desire HD - Overview no chyba że to nie jest .com tylko.com/europe

Dzięki za informacje o fotkach w kontaktach.

Fotki-Proszę bardzo :) A jeśli chodzi o Stronę HTC to Podszywaczowi chodziło,że tego telefonu niema jeszcze oficjalnie na polskiej stronie HTC...jedynie w sklepie internetowym HTC: Sklep z akcesoriami: HTC Desire HD

istnieje DHD i można zamówić akcesoria do niego:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi