Skocz do zawartości
PtaQ1982

Powrót do orginalnego romu JB

Rekomendowane odpowiedzi

Metoda powrotu do JB sprawdzona na moim DX, ale nie ponoszę odpowiedzialności za wszelkie niepowodzenia i uceglenie telefonu ;)

Paczka ze wszystkim co potrzebne: Egofiles.com - Your 1# Free File hosting fabryczny JB.rar

Instrukcja wgrywania w paczce

Edytowane przez PtaQ1982

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jezeli mam telefon z play to co z nim zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    darmi

Witam i mam prośbe mozesz cos wiecej napisać odnosnie obslugi SDK ,chcialbym wrócić do oprogramowania t-mobile ale nie znam obsugi SDK ,do tej pory robilem wszystko za pomocą All-In-One-Toolkit ,dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    McVein

Darmi - All-In-One-Toolkit robisz dokładnie tak samo jak robiłeś zeby odblokować bootloader i wgrać recovery. Tylko z zablokowaniem bootloadera jest troszkę inaczej bo żeby go zablokować musisz posiadać plik który posłużył ci do jego odblokowania. Mowa o pliku z Htcdev.com - czy jakoś tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a jezeli mam telefon z play to co z nim zrobic ?

po poludniu wrzuce post o debrandingu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    darmi
    Darmi - All-In-One-Toolkit robisz dokładnie tak samo jak robiłeś zeby odblokować bootloader i wgrać recovery. Tylko z zablokowaniem bootloadera jest troszkę inaczej bo żeby go zablokować musisz posiadać plik który posłużył ci do jego odblokowania. Mowa o pliku z Htcdev.com - czy jakoś tak.

Plik o którym piszesz mam ale rozumiem ze np recovery to od t-mobile tak jak wczesniej wgrywam All-In-One

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żeby zablokować wystarczy w SDK w trybie fastboot wpisać: fastboot oem lock, to zapewne w tym programie jest podobnie jak jest wiersz polecen lub opcja relock bootloader pliku nie potrzeba. Zapewne tym programem wgrasz boot.img i recovery więc sobie poradzisz ja jestem przyzwyczajony bo SDK od kilku dobrych lat więc nie próbuje żadnych innych metod ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    McVein

Tak to juz jest jedni wolą wiersz poleceń, inni wolą tryb graficznym gdzie zamiast pisać każde polecenie to wystarczy klik.

darmi - Recovery od mobile niczym nie różni się od stockowego recovery JB. Tak dobrze rozumiesz. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam, jak to wgrac bez platormy sdk ?po wypakowaniu karta sd nie widzi backupu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz nexus recovery, przeniosles katalog clockworkmod z zawartością na kartę? Powinno pójść bez problemu , sdk potrzebujesz tylko do instalacji recovery,boot i zablokowania bootloadera, ale chyba w all in one też się da to zrobić, kopie wgrywasz już z poziomu nexus recovery;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi