Skocz do zawartości
PtaQ1982

Powrót do orginalnego romu JB

Rekomendowane odpowiedzi

tak mam nexus recovery, mimo wszytsko jesli wejde w tryb recovery htc nie widzi moze cos zle przenioslem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tak mam nexus recovery, mimo wszytsko jesli wejde w tryb recovery htc nie widzi moze cos zle przenioslem

Rozpakowujesz pobrana paczkę,w katalogu kopią t-mobile masz katalog clockworkmod i to jego przenosisz z zawartością na kartę bez wklejania do rzadnego katalogu, następnie wchodzisz do recovery wybierasz instalację beckupu z karty zewnetrznej, pierwsze co zobaczysz to katalog z data, wybierasz go , zatwierdzasz i to wszystko ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok już widzi powalcze, tylko gdzie tu jest opcja instalacja backupu hmmmmmm, sorry za głupie pytania ale jestem początkującym.

---------- Post dołączono o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

aaaaa tu znalazlem odpowiedz na pytanie:http://forum.android.com.pl/f759/cwm-clockworkmod-recovery-296951/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomocy!

A jak można powrócić do oryginalnego ICS 4.0.4 T-Mobile? Przeszukałem pół internetu ;) , ale dopiero tutaj zobaczyłem to co mnie interesuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak potrzebujesz na gwarancje to zaktualizuj ubiór do 1.25 i wgraj to zrobiłem ten tutorial dlatego że też nigdzie nie widziałem a wolę mieć w razie czego gwatarancje (choć w 100%pepewności nie ma)

Edytowane przez Meler
    Nie cytujemy w całości poprzedniego posta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pomocy

utknąłem na punkcie 3 i nie wiem co mam robić

i nie działa recovery

mam coś takiego jak na tym filmiku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pomocy

utknąłem na punkcie 3 i nie wiem co mam robić

i nie działa recovery

mam coś takiego jak na tym filmiku

masz wgrane stockowe recovery tam na nim jest, według mojego poradnika w punkcie trzecim wgrywasz rom z poziomu nexus recovery, dopiero pozniej wgrywasz stock recovery , jak nie wgrałes romu zrob najperw flash nexus recovery, wgraj rom i dopiero pozniej stock recovery i zablokuj bootloader ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    luuc

Witam,

bardzo chciałbym wrócić do oryginalnego romu t-mobile. Obecnie mam "myOnedx RC 4.0 FX+". Nie wiem za bardzo jak się za to zabrać. Wersja HBOOT to 1.24 i mimo instrukcji, których znalazłem, nie mogę wgrać nowszej wersji. Prosiłbym o bardziej szczegółowe rady ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po zrobieniu roota i wgraniu custom romu traci się gwarancję a czy po powrocie do oryginalnego romu są jakieś ślady po roocie?czu serwis uzna gwarancję,bo w htc desire nie było problemu.Dzięki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co wydedukowałem w bootloaderze oryginalnie masz "loceked". Kiedy odblokujesz bootlodera pojawia się "unlocked", a po ponownym zablokowaniu pojawia sie "relocked". i Na tej podstawie serwis gwarancję uznaje albo nie. Jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi