Skocz do zawartości
skeep92

Telefon się nie włącza po rozładowaniu i na nic nie reaguje.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Problem jest następujący. Podczas zwykłego rozmawiania przez telefon (dłuższego) nagle telefon wyłączył się. Nie pamiętam ile było baterii ale gadałem już chyba ze 30 min. Nie mogę go włączyć, podpięty jest pod ładowarkę już prawie 1,5h ale nie reaguje. Żadne download mode i inne cuda - dosłownie nic nie reaguje. Sprawdziłem na innej baterii która działa u kumpla na Samsung i9001 Galaxy S Plus, jednak u mnie nie działa po włożeniu do telefonu. Dodam tylko, że kilka dni temu wgrałem nowy oficjalny ROM JW8 i zrootowałem telefon, jednak telefon działał bez zarzutu. Pytanie jest następujące. Czy da się go jakoś naprawić? Czy mogła pójść płyta główna? Telefon nie jest na gwarancji.

Dzięki z góry za wszelkie sugestie.

Edytowane przez skeep92

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwne, że gadałeś telefon się wyłączył i nic nie działa. Wyciągnij baterię na 10 minut może coś ruszy. Jak to nie pomoże, to możesz na allegro kupić wtyczkę za 10 zł, która wprowadza telefon w tryb download i wtedy odinem wrzucić andka. Tylko nie gwarantuję, że ta wtyczka na 100% pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety - trolololo dała płyta główna. Już dałem do serwisu. Ta wtyczka nic nie daje.

Mam pytanie: Czy fakt, że wcześniej wgrywałem oficjalny ROM, mógł mieć jakiś wpływ na usterkę? Po wgraniu telefon zachowywał się stabilnie i bez lagów.

Edytowane przez Dev77
    brzydkie słowo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi